BEL D1
KAS Eupen [12] 2
Cercle Brugge [11] 2
HT
0
0
FT 0 2
3-3
  GRE D2
AEL Larisa [4] 4
Niki Volou [6] 4
HT
1
0
FT 1 0
6-5
  ALG D1
JS Saoura [5] 2
Paradou AC [6] 1 1
HT
1
1
FT 4 1
7-3
  ALG D1
USM Alger [8] 1
MC Alger [3] 1
HT
0
0
FT 1 1
4-7
  SPA CUP
Real Betis [3] 3
Sevilla [2] 3
HT
1
1
FT 2 1
6-6
  SPA YC
Granada U19 4
Leganes U19 1 4
HT
1
0
FT 2 0
6-2
  NGA PR
Abia Warriors [17] 1 4
Heartland FC [9] 2
HT
1
0
FT 1 0
8-6
  NGA PR
Enugu Rangers International [5]
MFM FC [14]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  NGA PR
Gombe United [16]
Enyimba [4]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  NGA PR
Kano Pillars [20]
Niger Tornadoes FC [19] 1
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  NGA PR
Nasarawa United [11] 2
Lobi Stars [7] 1 3
HT
1
0
FT 2 1
1-4
  NGA PR
Plateau United [12]
Akwa Starlets [8]
HT
2
0
FT 5 0
0-0
  NGA PR
Rivers United [3] 1
Kwara United [6] 4
HT
1
0
FT 3 0
5-3
  NGA PR
Shooting Stars SC [18] 2
Sunshine Stars FC [15] 4
HT
1
1
FT 2 2
3-7
  NGA PR
Wikki Tourist [10]
Remo Stars [1] 4
HT
0
1
FT 1 2
16-2
  Spain D4
CD Serverense 6
Mallorca B 1 5
HT
0
0
FT 1 1
6-3
  Spain D4
Sofan 4
Racing Villalbes 1
HT
1
1
FT 1 2
4-1
  Spain D4
CD Torrijos
CD Guadalajara 1
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Racing Murcia
CD Bullense
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
CA Monzon
CD Binefar
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  Spain D4
SD Borja
CD Caspe
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  Spain D4
CD Carinena
CD Robres
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  MEX U20
Toluca U20 [11]
Santos Laguna U20 [17]
HT
3
1
FT 4 2
0-0
  MEX U20
Pachuca U20 [4]
Chivas Guadalajara U20 [6]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  EGY LC
Al-Ittihad Alexandria [7] 2
Al Masry [4]
HT
1
1
FT 2 2
1-1
  EGY LC
Misr Elmaqasah [14] 1 2
El Sharqia Dokhan [18] 2
HT
0
1
FT 2 1
3-4
  GIB PD
FC Lincoln
College 1975 FC
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  POR D3
Marr Tino 4
USC Paredes 3
HT
0
2
FT 2 3
8-6
  POR D3
Vila Mea 2
Berco SC 2
HT
0
1
FT 2 1
10-8
  POR D3
Tirsense 3
Mirandela 3
HT
0
0
FT 0 0
6-1
  POR D3
Limianos 1
Forjaes 3
HT
1
0
FT 5 2
2-3
  POR D3
Benfica C.Branco 7
Praiense 1
HT
0
2
FT 1 3
4-4
  POR D3
CF Os Belenenses 4
Pero pinheiro 1 4
HT
0
0
FT 0 0
11-1
  POR D3
Ferreira de Aves 5
GDSC Alvarenga 4
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  POR D3
Salgueiros 1
CD Gouveia 3
HT
2
0
FT 4 0
6-3
  POR D3
Pinhalnovense
Montemor
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  POR D3
Vilaverdense 2
Vianense 1 5
HT
0
1
FT 1 1
12-4
  POR D3
Louletano 5
Barreirense 5
HT
1
0
FT 4 0
4-3
  POR D3
AD Castro Daire 1
Leca 1
HT
0
0
FT 2 0
8-5
  POR D3
Gondomar 3
Sp. Espinho 1
HT
1
2
FT 1 6
4-2
  POR D3
Sertanense FC 3
Clube Condeixa 4
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  POR D3
Marinhense 4
Aidan Heinus 3
HT
2
2
FT 2 2
8-3
  POR D3
Juventude de Evora 2
Imortal 2
HT
2
0
FT 4 0
9-1
  TOG D1
Dynamic Togolais 1
AS Togo-Port 1
HT
0
0
FT 2 0
4-2
  BEN L1
AS Police Porto-Novo 3
Coton Sport Ouidah
HT
0
1
FT 0 2
1-6
  POR DW
CA Ouriense (w) 1
Amora (w) 1
HT
0
2
FT 1 3
3-6
  POR DW
Clube Albergaria (w) 1
Braga (w)
HT
0
2
FT 0 3
3-7
  POR DW
Estoril Praia (w) 2
Atletico CP (W) 1 3
HT
2
0
FT 2 0
0-6
  POR DW
AD Ovarense (w) 2
AD Grijo (w) 1
HT
1
0
FT 3 2
5-0
  POR DW
Rio Ave (W) 1
Benfica (w) 3
HT
0
2
FT 0 3
1-8
  NPD W
Zacarias (W)
UNAN Managua (W)
HT
0
3
FT 0 7
1-4
  POR L3
S. Joao Ver 4
Pevidem SC 4
HT
0
0
FT 0 0
3-7
  POR L3
SCU Torreense 4
UD Santarem 1 3
HT
1
0
FT 1 0
6-3
  GHA D1
Aduana Stars [3]
Accra Lions [10]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  GHA D1
Ashanti Gold [15] 3
Elmina Sharks [18] 2
HT
2
0
FT 4 0
3-3
  GHA D1
Accra Hearts of Oak [7]
Techiman Eleven Wonders [16]
HT
1
0
FT 4 1
0-0
  GHA D1
Medeama SC [4] 1
Great Olympics [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-3
  GHA D1
Real Tamale United [11]
Bibiani Gold Stars [14]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  GHA D1
WAFA [17] 2
Ghana Dream FC [9] 2
HT
0
0
FT 1 1
11-1
  FRA U19
Monaco U19 [2]
Pieve di Lota U19 [14]
HT
0
0
FT 21 0
0-0
  NPD W
AD Leyendas (w)
Aguilas de Leon (W) 3
HT
0
1
FT 0 4
2-11
  ITA D2
Monza [7]
Perugia [10] 4
HT
1
0
FT 2 2
5-3
  ITA D2
Pordenone Calcio SSD [19] 1 5
Lecce [5] 4
HT
0
1
FT 0 1
4-4
  ITA D2
Spal [15]
Benevento [4] 1
HT
0
1
FT 1 1
4-11
  GRE D1
AEK Athens [3] 1
Panaitolikos Agrinio [10] 1
HT
1
0
FT 1 2
6-1
  BHR D
Al-Tadhmon [10] 2
Busaiteen [9] 1 2
HT
0
1
FT 2 2
6-6
  BHR D
Al-Shabbab [2] 1 1
Malkia [3] 5
HT
1
1
FT 3 2
6-5
  BHR D
Isa Town [5] 1
Bahrain SC [1] 5
HT
1
2
FT 1 4
1-5
  Spain D4
Deportiva Minera 2
CD Bala Azul 4
HT
2
1
FT 3 1
9-4
  Spain D4
CD Cantolagua
UDC Txantrea KKE
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  SPA WD2
Bizkerre (w) 1
Osasuna II (W) 1
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  SPA WD2
Cordoba (w) 1
Cacereno (W) 1 4
HT
0
0
FT 0 0
5-0
  POR D1
Santa Clara [15] 1
CD Tondela [13] 1
HT
2
0
FT 2 2
11-5
  Spain D4
Orihuela CF 1 1
UF Beniganim
HT
3
0
FT 4 0
3-1
  Spain D4
Lorca Deportiva FC 3
FC Cartagena B 2
HT
0
2
FT 2 2
4-2
  Spain D4
CD Don Alvaro 2
UP Plasencia 3
HT
2
0
FT 3 0
4-5
  Spain D4
UCAM Cartagena 2
Ciudad de Murcia 4
HT
0
1
FT 1 3
3-3
  Spain D4
Olivenza FC 1
CD Azuaga 2
HT
0
0
FT 0 1
6-2
  Spain D4
UE Olot
FC Vilafranca 1
HT
2
0
FT 5 1
2-4
  Spain D4
AD Llerenense 3
Moralo CP
HT
0
0
FT 1 1
4-6
  Spain D4
Archena Sport
Caravaca CF
HT
1
0
FT 2 3
4-3
  Spain D4
Huercal 5
UCAM Murcia CF B 3
HT
0
0
FT 3 2
2-2
  Spain D4
CF Alondras
Silva SD
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  Spain D4
UD Los Garres
La Union CF
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  Spain D4
CA Cirbonero
Murchante
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
CF Peralada
CP San Cristobal
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  SPA WD2
Anorga KKE (w)
Arratia CD (w) 1
HT
1
0
FT 3 0
4-4
  HOL D1
Fortuna Sittard [17]
AZ Alkmaar [6]
HT
0
1
FT 1 2
8-6
  SPA D3
Mar Menor [5] 4
Ejido [5] 1 6
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  CAF NC
Cote D Ivoire [56]
Sierra Leone [108] 2
HT
1
0
FT 2 2
10-2
  CAF NC
Tunisia [30] 3
Mauritania [103] 1
HT
2
0
FT 4 0
6-3
  TUR D1
Hatayspor [7] 5
Galatasaray [13] 1 5
HT
1
2
FT 4 2
9-5
  TFF 1. Lig
Bursaspor [17] 2
Erzurum BB [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-0
  UAE
Al-Sharjah [4] 1
Al Ahli(UAE) [5] 1
HT
0
0
FT 0 0
7-4
90min[0-0],120min[0-0],Pen[4-2],Al-SharjahWin
  Spain D4
CD Naval 2
Gimnastica Torrelavega 2
HT
1
0
FT 2 0
2-4
  Spain D4
Alfaro 1
Tudelano 2
HT
1
1
FT 1 2
4-4
  Spain D4
CDFC La Calzada 3
CD Anguiano 5
HT
0
1
FT 1 1
4-0
  Spain D4
CD Olimpic Xativa 3
Valencia CF Mestalla 3
HT
0
1
FT 0 1
3-4
  Spain D4
CD Guijuelo 1 1
CD Ribert 1
HT
2
0
FT 3 1
4-3
  Spain D4
UB Conquense 5
CD Villacanas 4
HT
0
0
FT 1 2
5-6
  Spain D4
UD San Pedro 1 4
Juventud Torremolinos CF 6
HT
0
1
FT 0 1
4-1
  Spain D4
Vianes
CA River Ebro
HT
1
1
FT 3 1
0-0
  IRQ D1
Al Shorta [1] 4
Al Diwaniya [18] 4
HT
1
1
FT 2 1
8-2
  SCO WPL
Motherwell (w) [6] 1
Partick Thistle (w) [9] 4
HT
1
1
FT 2 2
8-4
  SPA WD2
Cadiz (w) 2
CFF Olympia Las Rozas (w) 4
HT
1
0
FT 2 1
6-2
  POR D3
GD Fontinhas 1
GD Vitoria Sernache 1 3
HT
0
1
FT 2 2
7-3
  GUA RL
Santa Lucia FC Reserves 2
CSD Municipal Reserves 3
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  ICE CH B
Vikingur Olafsvik
Afturelding [10]
Postp.
  FRA D1
Troyes [16] 2
Lyon [11] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-7
  SCO WPL
Hibernian (w) [4] 1
Celtic (w) [3] 1
HT
0
1
FT 1 1
5-7
  GER D1
Arminia Bielefeld [17] 4
Greuther Furth [18] 1
HT
1
1
FT 2 2
3-5
  SPA D3
Sestao [2] 2
CD Izarra [2] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
10-4
  GUA D1
Malacateco [10] 1 3
Xelaju MC [9] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-2
  SPA WD2
CD Fontsanta Fatjo (W) 1
Huesca (w)
HT
0
3
FT 0 5
3-2
  ITA D1
AS Roma [7] 3
Cagliari [18] 4
HT
1
0
FT 1 0
1-1
  ISR D1
Hapoel Hadera [10] 2
Ashdod MS [7] 1
HT
1
1
FT 2 1
5-6
  CYP D1
Apollon Limassol FC [3]
Omonia Nicosia FC [5]
HT
1
0
FT 2 0
4-7
  CRC D1
Cartagines Deportiva SA [12] 1
Perez Zeledon [4] 2
HT
1
1
FT 2 1
5-7
  GUA D1
CSD Solola [5] 3
Coban Imperial [5] 2
HT
0
0
FT 0 0
1-4
  Spain D4
UE Vilassar de Mar 1
Figueres 1 4
HT
0
0
FT 1 0
1-7
  Spain D4
UE Sants 5
CE Manresa 1 2
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  Spain D4
La Roda CF
Villarrubia CF
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  CRC D2
Puntarenas 4
AD Carmelita 6
HT
0
0
FT 0 1
5-8
  GUA D2
Suchitepequez 3
Puerto San Jose 1 4
HT
1
0
FT 1 1
2-3
  GUA D2
Deportivo Sanarate 2
C.S.D. Comunicaciones B 5
HT
0
0
FT 1 0
0-6
  GUA RL
Guastatoya Reserves 5
Deportivo Iztapa Reserves 2
HT
1
1
FT 3 2
4-7
  BEL D1
Anderlecht [3] 1
Standard Liege [14] 3
HT
1
0
FT 1 1
3-1
  GRE D1
Panathinaikos [4] 1
Olympiakos Piraeus [1] 4
HT
0
0
FT 0 0
6-0
  GRE D1
Pas Giannina [5] 1
Atromitos Athens [13] 2
HT
1
1
FT 1 1
8-4
  GIB PD
FCB Magpies 2
Manchester 62 FC 1 3
HT
3
0
FT 4 0
7-0
  ISR WC
Hapoel Raanana (w) 2
AS Tel Aviv University (w) 2
HT
0
0
FT 1 2
3-2
  BRA CP
America FC Natal RN [3] 1
ASSU RN [8] 3
HT
1
0
FT 1 0
9-2
  And Cup
Atletic America 3
Penya Encarnada 4
HT
0
1
FT 0 2
3-10
  POR D1
Vizela [14] 3
Sporting CP [2] 3
HT
0
2
FT 0 2
2-4
  ISR D1
Hapoel Kiryat Shmona [6]
Beitar Jerusalem [12] 1
HT
0
1
FT 2 2
7-1
  MEX D1
Toluca [18] 4
Santos Laguna [11] 1
HT
1
1
FT 3 1
2-8
  CSP YC
Botafogo RJ (Youth) 3
Resende RJ U20 2
HT
0
0
FT 1 1
2-4
90min[1-1],Pen[5-4],Botafogo RJ (Youth)Win
  BRA CP
CE Forca e Luz RN [6] 1
ABC RN [1] 5
HT
1
2
FT 1 4
0-3
  BRA CP
Santa Cruz RN [2] 4
Potyguar-CN RN 3
HT
2
0
FT 3 0
5-4
  SLV Rl
Once Deportivo de Ahuachapán U20 3
CD FAS Reserves 3
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  SLV Rl
Alianza FC San Salvador Reserves 3
AD Isidro Metapan Reserves 1
HT
2
0
FT 3 1
3-6
  GUA D2
Coatepecano IB 3
Deportivo Xinabajul 4
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  MEX D3
Montaneses FC 1
Deportivo Dongu 4
HT
2
0
FT 3 0
3-4
  Bra SD
Desportiva Alianca AL 5
CS Esportivo AL 5
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  Mex MFW
Puebla (w)
Monterrey (w)
HT
0
0
FT 0 3
6-4
  And Cup
CE Carroi [8] 1
La Massana
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  Bra SD
Jacyoba AC
FF Sport Atalaiense
Postp.
  POR D1
FC Famalicao [16] 1 4
Pacos de Ferreira [11] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-8
  SPA SUC
Real Madrid [1] 1
Athletic Bilbao [9] 2
HT
1
0
FT 2 0
6-3
  SLV Rl
CD Chalatenango Reserves 1 1
Atletico Marte Reserves 3
HT
1
2
FT 2 5
6-0
  ENG FAWSL
Tottenham Hotspur (w) [4] 2
West Ham United (w) [8] 1 3
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  BRA CP
Potiguar RN [4] 3
Globo [5] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  CAF NC
Algeria [29] 3
Equatorial Guinea [114] 4
HT
0
0
FT 0 1
11-3
  BRA CBD
Vitoria BA [5] 1
Juazeirense [7] 2
HT
1
1
FT 1 1
9-4
  BRA SE
Itabaiana(SE) 2
CS Maruinense 4
HT
2
0
FT 4 0
8-2
  CRS CW
Saprissa (w) 2
CS Herediano (w)
HT
0
1
FT 0 3
10-4
  Bra SD
ASA 4
Dinamo EC 3
HT
0
0
FT 1 0
12-3
  ARG TB
CDA Monte Miaz
CA Accion Juvenil Tiro y Gimnasia
Postp.
  INT CF
Treze Campina Grande PB [4] 1
Sete de Setembro PE [9] 1
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  GUA D1
Santa Lucia Cotzumalguapa [4] 2
CSD Municipal [3] 3
HT
0
0
FT 0 2
6-1
  ITA D1
Atalanta [4] 2
Inter Milan [1] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  FRA D1
Marseille [3] 1
Lille [10] 1 5
HT
0
1
FT 1 1
15-2
  BEL D1
Racing Genk [9] 1
Beerschot Wilrijk [18] 2
HT
2
0
FT 4 1
8-4
  BRA PA
AA Corisabba 2
Altos/PI 1
HT
0
1
FT 2 2
7-3
  CRS CW
SUVA Sports (w)
Sporting FC (W) 1
HT
0
0
FT 1 0
3-7
  GUA RL
Malacateco Reserves 1 2
Xelaju Reserves 1
HT
0
2
FT 1 2
5-4
  JAM D1
Arnett Gardens [7]
Cavalier FC [5]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  ARG TB
San Jorge de Almagro 1 3
CA Defensores San Roque 1 3
HT
0
0
FT 1 0
7-5
  CSP YC
Gremio Novorizontin (Youth) 1
America MG (Youth) 4
HT
1
1
FT 2 5
6-4
  JAM D1
Waterhouse FC [2]
Montego Bay Utd [3] 1 1
HT
0
0
FT 2 1
10-6
  POR D1
Belenenses [18] 2 5
FC Porto [1] 3
HT
1
1
FT 1 4
3-8
  ARG TB
Talleres de Perico 4
AH Zapla 1 3
HT
0
0
FT 1 0
6-4
  ARG TB
CA Belgrano Parana 1 4
Atletico Parana 5
HT
0
0
FT 0 1
6-4
  SLV D1
Once Deportivo Ahuachapan [8] 2
CD FAS [11] 4
HT
0
1
FT 1 1
5-3
  SLV D1
Alianza San Salvador [9] 2 3
A.D. Isidro Metapan [7] 2
HT
0
0
FT 0 2
5-4
  SLV D1
Luis Angel Firpo [10] 1
Municipal Limeno [12] 5
HT
1
0
FT 1 0
6-3
  GUA D1
Guastatoya [2] 2
CD Puerto de Iztapa [6] 2
HT
2
0
FT 3 0
1-4
  GUA D2
Juventud Pinulteca FC 1 1
Deportivo Mictlan 1 1
HT
1
1
FT 3 3
6-7
  GUA D2
Deportivo San Pedro 3
Siquinala FC 1 3
HT
1
1
FT 3 1
10-3
  GUA D2
CSD Agua Blanca 1
CD Zacapa 1
HT
0
0
FT 0 0
7-7
  INT FRL
Peru [22]
Panama [63] 1
HT
1
0
FT 1 1
4-3
  ARG TB
SC Argentino 1
FADEP Mendoza 3
HT
0
1
FT 1 1
7-1
  ARG TB
Guarani A. Franco
Victoria Curuzu 2
HT
2
0
FT 2 0
4-3
  MEX D3
Huracanes Izcalli FC
Ciervos FC
Postp.
  GUA D2
Chimaltenango FC 1 4
Deportivo Mixco 1 3
HT
0
0
FT 1 0
6-6
  ARG TB
Sarmiento de La Banda 1
Union Santiago 1 4
HT
2
1
FT 2 1
9-4
  SLV D1
CD Platense Municipal Zacatecoluca [5] 1 2
Santa Tecla [6] 1 4
HT
0
0
FT 0 1
11-2
  INT CF
Belgrano [6] 1
Union Espanola [5] 1
HT
1
0
FT 2 0
3-8
  BRA CBD
United Nations Club [6] 1
Barcelona BA [8] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  CRC D1
Deportivo Saprissa [11] 3
AD San Carlos [8] 2
HT
0
1
FT 1 2
7-6
  MEX D2
Leones Negros [14] 3
Pumas Tabasco [16] 1
HT
1
1
FT 3 1
2-4
  Aruba Cup
SV La Fama 1 2
SV Sporting 2 4
HT
1
0
FT 4 0
5-2
  ARG TB
Primero de Mayo 1
Sol de America de Formosa
HT
0
0
FT 0 1
5-6
  CSP YC
Fluminense RJ (Youth) 1
Santos (Youth) 2
HT
0
2
FT 1 2
4-3
  INT FRL
Colombia [16]
Honduras [76] 1
HT
1
0
FT 2 1
3-0
  GUA D1
C.S.D. Comunicaciones [1] 1
Nueva Concepcion [4] 4
HT
4
0
FT 7 0
8-0
  MEX D1
Pachuca [6] 2
Chivas Guadalajara [5] 1
HT
2
0
FT 2 1
4-3
  ARG TB
Ferrocarril Sud Olavarria 3
Alvear 6
HT
0
0
FT 2 1
5-4
  ARG TB
Libertad Sunchales 2
Argentina Quilmes Rafaela 4
HT
0
0
FT 0 0
2-8
  ARG TB
Costa Brava 1
Embajadores 2
HT
1
1
FT 2 2
6-3
90min[2-2],Pen[4-3],Costa BravaWin
  ARG TB
Liniers 2
Huracan de Tres Arroyos 2 2
HT
1
0
FT 4 0
11-2
  ARG TB
Club Sportivo 9 de Julio 3
Sarmiento Leones 1 5
HT
1
1
FT 2 1
7-5
  ARG TB
Atletico San Jorge 2
Atletico Carcarana 1 4
HT
2
0
FT 3 0
5-9
  Aruba Cup
Sport Club United 1
Racing Club Aruba
HT
1
1
FT 1 5
2-9
  ARG TB
Mariano Moreno Junin 1 1
Social Atletico Television 1 5
HT
0
1
FT 1 1
4-3
  INT CF
Defensor Sporting Montevideo 3
Danubio FC 5
HT
0
0
FT 0 2
4-2
  NPE
New Road Team 1
Jawalakhel Youth Club
HT
0
0
FT 2 0
1-4
  TUR U19
Genclerbirligi U19 2
Adanaspor U19 1
HT
2
0
FT 4 2
9-4
  Iran Cup
Aluminium Arak [5]
Sepahan [4]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-3],Aluminium ArakWin
  Iran Cup
Kheybar Khorramabad [3]
Sanat-Naft [10]
HT
1
1
FT 5 1
0-0
  INT CF
Pogon Szczecin [2]
FC Zurich [1]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  ISR D3
Hapoel Marmorek lrony Rehovot [5] 4
Maccabi Yavne [6] 4
HT
0
1
FT 1 1
3-8
  Iran Cup
Mes krman [2]
Foolad Khozestan [7]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
90min[1-1],120min[1-1],Pen[6-5],Mes krmanWin
  Tanzania PL
Polisi Tanzania FC 2
Namungo FC
HT
0
0
FT 0 0
4-8
  Bra SD
Cruzeiro RS U20
Next Academy RS U20 3
HT
2
0
FT 5 0
4-0
  IDN ISL
Bali United [5]
Persita Tangerang [9] 2
HT
0
0
FT 2 0
7-1
  Iran Cup
Zob Ahan [11]
Persepolis [2]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  EGY D2
Ala ab Damanhour 3
Abo Qair Semads
HT
0
0
FT 0 0
4-11
  EGY D2
EI Raja Marsa Matruh 3
Sed Elmahla 1
HT
1
0
FT 1 1
1-3
  EGY LC
Ismaily [17] 3
Al Ahly SC [1] 1
HT
1
0
FT 1 1
2-9
  KSA D1
Al Kholood [11] 2
Hajer [4] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  Bra SD
Vision Sports RS U20 1 4
SC Jau U20 1 6
HT
1
2
FT 1 2
4-1
  LIBD1L
Al ittihad(LBY) [1]
Al Zawi A [4]
HT
0
0
FT 5 0
0-0
  LIBD1L
Al Athad [5]
Al-Madina [8]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  RWA D1
Gasogi Utd
Gicumbi FC 1 2
HT
4
0
FT 4 1
3-5
  RWA D1
Mukura 4
Police(RWA) 4
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  ENG PU23
Crystal Palace U23 [6] 2
Chelsea U23 [10] 1
HT
0
1
FT 3 2
5-12
  Tanzania PL
Mbeya City 1 2
Simba Sports Club 1
HT
1
0
FT 1 0
2-7
  SPA LU19
Mensajero U19
CD La Oliva U19
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  ENG U23 D1
Ipswich U23 [5]
Queens Park Rangers U23 [17] 2
HT
2
1
FT 4 2
1-5
  QAT D1
Qatar SC [9] 2
Al-Arabi SC [4] 5
HT
1
0
FT 2 1
2-3
  IDN ISL
PSIS Semarang [6] 2
Arema Malang [1] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-8
  CSP YC
Internacional RS (Youth) 3
Palmeiras (Youth) 2
HT
0
2
FT 1 2
2-7
  AGB LE
Sporting de Benguela [16]
Interclube Luanda [5]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  ISL
Hyderabad FC [3]
Jamshedpur FC [2]
Postp.
  KSA D1
Al-Nahdha [14]
Al-Qadasiya [12]
HT
1
0
FT 1 1
0-0