Por U23
Coimbra EC U23 [7] 2
Vizela U23 [5] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-7
  INT CF
Spartak Trnava [2] 1
WSG Wattens [10]
HT
0
0
FT 2 0
4-6
  INT CF
Young Boys [3]
FC Sion [7]
HT
1
0
FT 6 0
0-0
  EGY LC
Talaea EI-Gaish [16]
Ceramica Cleopatra FC [9] 1
HT
0
0
FT 0 0
2-1
  EGY LC
Enppi [11] 2
Ghazl El Mahallah [10] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
3-1
  QAT D1
Umm Salal [6] 2
Al-Garrafa [4] 1 3
HT
1
1
FT 3 1
3-6
  QAT D1
Al Khor SC [11] 3
Al Rayyan [9] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  SPDRFEF
Villarreal B [2] 1
Castellon [8] 3
HT
1
1
FT 3 2
6-2
  CAF NC
Malawi [129] 2
Senegal [20] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  CAF NC
Zimbabwe [121] 3
Guinea [81] 3
HT
2
0
FT 2 1
1-8
  MAL D1
Sliema Wanderers FC [12] 3
Gzira United [7] 5
HT
0
2
FT 1 3
7-3
  BOW PL
Gaborone United 2
Morupule Wanderers FC 2
HT
2
0
FT 2 2
3-5
  ITA Cup
Lazio [8] 7
Udinese [15] 6
HT
0
0
FT 0 0
4-4
90min[0-0],120min[1-0],LazioWin
  ITA C1
Lucchese [11] 2
Imolese [17] 3
HT
1
1
FT 3 3
7-5
  CYP Cup
AEK Larnaca [2] 2
PAEEK [11] 1
HT
0
0
FT 1 1
5-1
  TUR D1
Karagumruk [11] 1
Besiktas JK [7] 1
HT
0
1
FT 0 1
3-4
  TUR D1
Konyaspor [2] 3
Adana Demirspor [5] 2
HT
0
0
FT 1 0
8-7
  TIP CUP
Trencin [9] 2
Vyskov [12]
HT
0
0
FT 1 1
11-4
  GERC
FC Koln [9] 3
Hamburger SV [5] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-12
90min[0-0],120min[1-1],Pen[3-4],Hamburger SVWin
  GERC
TSV 1860 Munchen [9] 1
Karlsruher SC [10] 1
HT
0
0
FT 0 1
1-4
  INT CF
RSV Eintracht
Tennis Borussia Berlin [11] 1
HT
1
2
FT 3 3
3-3
  INT CF
FC Liefering [2]
Salzburger AK 1914 [10]
HT
1
0
FT 4 0
7-1
  HOLC
RKC Waalwijk [14] 1
ADO Den Haag [5] 1
HT
1
2
FT 2 2
3-3
90min[2-2],120min[4-2],RKC WaalwijkWin
  SPDRFEF
CF Rayo Majadahonda [6] 2
CD Tudelano [20] 4
HT
1
0
FT 1 0
7-4
  POR D2
CD Mafra [10] 3
Estrela da Amadora [9] 3
HT
0
1
FT 2 2
6-3
  Por U23
Leixoes U23 [3] 4
Estoril U23 [2] 3
HT
1
1
FT 2 1
3-9
  MAL D1
Hibernians FC [1] 4
Sirens [6] 1
HT
1
0
FT 1 1
2-2
  BRA CE
Maracana CE [2] 2
Ferroviario CE [3] 2
HT
1
1
FT 1 1
2-6
  JAM D1
Harbour View FC [8] 3
Molynes United [7] 3
HT
1
1
FT 2 2
4-3
  ISR CL
Bnei Majd Kurum 2
Bnei Mamba Golan 2
HT
0
1
FT 1 4
1-7
  SPDRFEF
Sabadell [18]
Real Betis B [20]
Postp.
  ICE CH
HK Kopavogs [11]
Keflavik [10]
HT
0
0
FT 3 5
0-0
  SPA D1
Real Betis [3] 2
Alaves [18]
HT
3
0
FT 4 0
8-3
  BEL D1
Seraing United [17] 2
Saint Gilloise [1] 1 2
HT
0
2
FT 0 4
7-0
  ENG YFAC
Liverpool U18
Burnley U18
HT
0
0
FT 4 1
0-0
  ENG YFAC
Peterborough United U18
Nottingham Forest U18
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  ENG YFAC
Accrington Stanley U18
Charlton Athletic U18
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  ENG YFAC
Sheffield Wed U18
Preston North End U18
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  SPA D3
AD San Juan [2] 1
Arenas Club de Getxo [2] 1
HT
0
0
FT 2 1
4-3
  CAF NC
Gabon [89] 2
Morocco [28] 1
HT
1
0
FT 2 2
2-5
  CAF NC
Ghana [52] 1 1
Comoros [132] 1
HT
0
1
FT 2 3
11-2
  HOLC
Vitesse Arnhem [4]
DVS 33 Ermelo 1
HT
1
0
FT 2 0
10-1
  INT CF
UNA Strassen [3]
Jeunesse Canach
HT
1
1
FT 6 2
3-4
  INT CF
Sigma Olomouc [10]
Aalborg [4] 2
HT
1
0
FT 3 0
6-5
  BRA CE
Caucaia CE [1] 3
Crato CE [5] 3
HT
1
0
FT 3 1
12-2
  BRA CE
Icasa CE [8] 4
Pacajus [4] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-7
  ENG U23LC
Arsenal U23 [23] 1
Bournemouth U23 5
HT
2
0
FT 4 0
4-6
  ENG U23LC
Exeter City U23 1
West Ham U23 [23] 1
HT
0
0
FT 0 3
2-10
  INT CF
Cobh Ramblers [4]
Dundalk [6]
HT
0
0
FT 0 3
3-4
  INT CF
UC Dublin [3]
Cork City [3]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  REWT
Fjolnir (w) [6] 1
KR Reykjavik (w) [1] 1
HT
2
1
FT 4 1
4-4
  ENG LCH
Fulham [1] 1
Birmingham City [18] 1
HT
4
1
FT 6 2
6-5
  ENG LCH
Preston North End [15] 1 1
Sheffield United [14] 2
HT
0
2
FT 2 2
4-11
  SCO PR
Aberdeen [6] 4
Glasgow Rangers [1] 1 5
HT
0
1
FT 1 1
6-4
  SCO PR
Dundee United [7] 3
Saint Mirren [9] 1
HT
0
1
FT 1 2
8-8
  SCO PR
Heart of Midlothian [3] 2
Saint Johnstone [12] 3
HT
0
0
FT 2 0
4-2
  SCO PR
Livingston [8] 3
Dundee [11] 3
HT
0
0
FT 2 0
4-9
  SCO PR
Ross County [10] 1 1
Motherwell [4] 2
HT
1
0
FT 3 1
5-6
  ENG L1
Morecambe [21] 1
Wigan Athletic [4] 1
HT
1
1
FT 1 2
1-4
  ENG L1
AFC Wimbledon [20] 2
Portsmouth [9] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-8
  ENG L1
Cambridge United [16] 2
Doncaster Rovers [24] 1
HT
1
0
FT 3 1
1-4
  ENG L2
Port Vale [9] 2
Salford City [13] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  ENG L2
Stevenage Borough [21]
Crawley Town [11] 2
HT
1
1
FT 2 1
9-4
  ENG L2
Sutton United [5] 2
Colchester United [22] 4
HT
1
2
FT 3 2
1-4
  ENG L2
Carlisle United [20] 1
Hartlepool United [17] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  ENG Conf
Maidenhead United [20] 1
Chesterfield [2] 2
HT
2
1
FT 3 2
2-6
  ENG Conf
Stockport County [7] 1
Eastleigh [13] 1 3
HT
2
0
FT 3 0
9-2
  ENG CS
Hampton Richmond Borough [15] 2
Braintree Town [21] 3
HT
1
3
FT 2 4
9-9
  ENG CS
Dulwich Hamlet [7] 1
Dorking [1] 1
HT
0
3
FT 1 3
2-4
  ENG CS
Chippenham Town [6] 1
Tonbridge Angels [19] 3
HT
0
1
FT 0 1
3-1
  ENG CN
Gateshead [2] 1
AFC Telford United [22]
HT
2
1
FT 4 1
3-0
  ENG CN
Hereford United [16] 1
Kidderminster Harriers [5] 2
HT
1
0
FT 2 0
6-7
  ENG CN
Southport FC [6] 1
Bradford Park Avenue [19] 1 1
HT
0
0
FT 1 0
9-4
  ENG-S PR
Kings Langley [20] 2
Walton Casuals [10] 1
HT
0
1
FT 0 1
2-6
  ENG-N PR
Matlock Town [1] 3
Scarborough [6] 3
HT
0
0
FT 0 0
12-1
  ENG RYM
Enfield Town [3]
Bowers Pitsea [18] 1
HT
2
0
FT 3 1
3-6
  ENG RYM
Brightlingsea Regent [19] 1
Potters Bar Town [17] 2
HT
0
0
FT 2 0
7-2
  ENG FAT
Stourbridge [10] 3
Guiseley [20] 4
HT
0
0
FT 0 0
8-4
90min[0-0],Pen[2-0],StourbridgeWin
  GERC
St. Pauli [1]
Borussia Dortmund [2]
HT
2
0
FT 2 1
4-6
  GERC
VfL Bochum [11]
FSV Mainz 05 [10] 4
HT
0
1
FT 3 1
5-2
  ENG RL1
Sudbury 1
Canvey Island 1
HT
0
2
FT 0 3
4-2
  ENG RL1
Basildon United 2
Felixstowe Walton United 2
HT
1
1
FT 1 2
3-5
  ENG SD1
Winchester City
Plymouth Parkway
HT
0
0
FT 3 3
0-0
  ENG SD1
Welwyn Garden City
Waltham Abbey
HT
4
0
FT 5 3
9-8
  ENG UD1
City of Liverpool FC 1
Workington 3
HT
0
1
FT 0 2
6-3
  ENG UD1
Marine 2
Mossley 3
HT
0
1
FT 0 3
10-5
  ENG UD1
Colney Heath 1 3
Warrington Rylands
HT
0
0
FT 0 2
2-5
  ENG UD1
Marske United
Pickering Town 1
HT
4
1
FT 5 2
7-2
  ENG UD1
Sheffield FC 1
Pontefract Collieries 2 3
HT
2
0
FT 4 0
3-1
  ENG-S CE
Rushden Diamonds [7]
Needham Market [13] 3
HT
1
0
FT 2 0
3-7
  ENG L2
Forest Green Rovers [1]
Mansfield Town [7]
Abd
  ENG L1
Rotherham United [3]
Lincoln City [18]
Postp.
  ENG PR
Brighton Hove Albion [9] 1
Chelsea [3] 2
HT
0
1
FT 1 1
5-7
  SPA D3
Panaderia Pulido [4] 1 4
CD Mensajero [4]
HT
0
1
FT 2 2
10-3
  ITA Cup
Juventus [5] 1
Sampdoria [16] 2
HT
1
0
FT 4 1
14-0
  HOLC
SC Heerenveen [10] 1
Go Ahead Eagles [11]
HT
0
1
FT 0 1
6-3
  MAL D2
Pembroke Athleta [1]
Vittoriosa Stars [10]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  MAL D2
Mqabba FC [7]
Naxxar Lions [2]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  POR D2
SC Covilha [15] 2
Feirense [3]
HT
0
0
FT 2 2
6-6
  JAM D1
Mount Pleasant FA [6] 1
Humble Lions [9] 1
HT
4
0
FT 5 1
8-2
  SPA D1
Cadiz [19] 4
RCD Espanyol [11] 1
HT
0
1
FT 2 2
3-2
  INT CF
Danubio FC 3
Belgrano [6] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-2
  CSP YC
America MG (Youth) 1
Botafogo RJ (Youth) 1
HT
1
0
FT 1 0
2-7
  BRA CE
Iguatu CE [9] 2
Uniclinic Atletico Cearense CE [7] 2
HT
0
0
FT 4 0
3-2
  MEX D2
Cancun FC [7] 1 1
CSyD Dorados de Sinaloa [8] 2
HT
1
2
FT 1 2
6-1
  Mex MFW
Saint Louis Athletica (w) 1 1
Cruz Azul (w) 1
HT
1
1
FT 1 1
3-11
  ARG TPV
Talleres Cordoba [3] 1 1
Independiente [9] 2
HT
1
1
FT 1 3
4-3
  INT CF
Defensor Sporting Montevideo 3
Union Espanola [5] 3
HT
0
2
FT 0 2
4-4
  CSP YC
Mirassol FC Youth
Santos (Youth) 1
HT
0
1
FT 2 2
5-6
90min[2-2],Pen[1-3],Santos (Youth)Win
  BRA PA
Fluminense PI
EC Flamengo PI 4
HT
1
0
FT 4 0
9-1
  MEX D2
Tlaxcala FC [14] 1
Cimarrones de Sonora [15] 1
HT
1
0
FT 1 0
3-2
  MEX D2
Correcaminos UAT [11] 1
Mineros de Zacatecas [17] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  IME L1
Ssu Singjamei 1
Sagolband United 2
HT
1
0
FT 1 0
5-4
  TUR U19
Bandirmaspor U19 1
Erzurum BB U19
HT
2
1
FT 3 3
5-3
  INT CF
Dandenong Thunder [5] 1
Melbourne Knights [8] 1
HT
0
1
FT 0 2
5-3
  INT CF
Rakow Czestochowa [3]
Navbahor Namangan [7]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  AUS D1
Brisbane Roar [12] 2
Perth Glory [10] 1
HT
0
0
FT 1 0
11-0
  TUR U19
Goztepe U19 1
Sivasspor U19
HT
0
0
FT 1 0
3-10
  TUR U19
Trabzonspor U19 3
Giresunspor U19 3
HT
0
0
FT 0 0
10-5
  TUR U19
Caykur Rizespor U19
Antalyaspor U19
HT
0
2
FT 3 3
0-0
  TUR WD1
Konak BEL. (w) [5] 1
Sivasspor (W) [10] 1
HT
0
0
FT 2 0
3-0
  TIP CUP
SK Prostejov [5] 1
MFK Karvina [16] 1 2
HT
0
1
FT 0 1
5-8
  TIP CUP
Zlate Moravce [11] 1
MFK Skalica [4]
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  INT CF
FK Iskra Danilovgrad [5]
NK Opatija [16]
HT
3
1
FT 3 3
0-0
  INT CF
Michalovce [8]
FK Kosice [6]
HT
0
0
FT 3 0
3-7
  INT CF
FC Dabas 1
Rakosmenti KSK 1
HT
1
0
FT 2 3
1-8
  INT CF
FC Viktoria Plzen [2]
Brno [1]
HT
0
1
FT 1 1
11-4
  INT CF
FC Saburtalo Tbilisi [9]
FC Shevardeni [6]
HT
4
0
FT 11 0
8-2
  TUR U19
Kayserispor U19 2
Medipol Basaksehir U19 4
HT
1
0
FT 3 0
2-6
  TH FC
JL Chiangmai United FC [16] 3
Suphanburi FC [13] 2
HT
1
2
FT 2 3
4-4
  TH FC
Buriram United [1] 5
Chiangrai United [7] 2
HT
2
0
FT 4 1
2-4
  TH FC
Songkhla FC 2
Samut Prakan City [14] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-6
90min[0-0],120min[1-1],Pen[10-9],Songkhla FCWin
  GRE D3
Iraklis Zygou 2
Agios Matthaios 1
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  IRN D2
Foolad Khuzestan B 1
Pas 1 4
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  INT CF
Pirin Blagoevgrad [13]
Strumska Slava [9]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Algeciras [6]
Pardubice [13]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  TUR U19
Fenerbahce U19
Altay Spor KulubuU19
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  TH FC
Bangkok United FC [2] 1
BEC Tero Sasana [11] 5
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  TH FC
Nakhon Ratchasima [9] 3
Lampang FC [5] 1 2
HT
2
0
FT 3 1
3-6
  Spain D4
Alaves B 1
SD San Ignacio 2
HT
0
0
FT 1 2
10-5
  GRE D3
Ethnikos Pireaus 5
Eolikos Mytilinis 1 4
HT
2
1
FT 4 1
6-3
  Ken D1
Sofapaka FC [10] 2
Kariobangi Sharks [5] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  CYP Cup
Karmiotissa Polemidion [4]
Onisilos Sotiras [7]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  BI PL
Bujumbura City [10]
Rukinzo FC [11] 1
HT
0
1
FT 1 2
5-2
  INT CF
Beroe Stara Zagora [8]
FC Sozopol [11]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  GRE D2
AE Kifisias [10] 1
Zakynthos [17] 2
HT
0
0
FT 3 0
7-3
  Syri D1
Al-Jaish Damascus 1
Jableh SC
HT
0
0
FT 0 0
6-6
  INT CF
Legia Warszawa [17] 1
FC Krasnodar [5] 2
HT
0
1
FT 2 1
4-6
  INT CF
Slaven Koprivnica [8] 1
Rudes [3] 1
HT
1
0
FT 1 1
3-1
  INT CF
Cracovia Krakow [9] 1
Rapid Wien [5]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  INT CF
LKS Nieciecza [18]
MTK Hungaria [11]
HT
1
0
FT 4 1
0-0
  INT CF
Yverdon [7]
KF Dukagjini [8]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
FSV Optik Rathenow [18]
FSV luckenwalde [9]
HT
1
2
FT 1 4
0-0
  INT CF
Cherno More Varna [3]
FC Dobrudzha [17]
HT
1
3
FT 3 3
0-0
  INT CF
Wisla Plock [6]
FC Neftci Baku [4]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  INT CF
ASK Bravo Publikum [4]
ND Gorica [1]
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
FK Napredak Krusevac [5]
Timok [15] 2
HT
2
0
FT 2 0
5-3
  Ken D1
Kenya Police FC [9]
Ulinzi Stars Nakuru [12]
HT
0
0
FT 0 0
8-10
  Ken D1
Nzoia United [16]
FC Talanta [8] 3
HT
1
2
FT 2 3
5-3
  Ken D1
Gor Mahia [3]
Bidco United [11] 3
HT
0
1
FT 1 1
9-5
  RWA D1
Amagaju 2
Nyanza FC 2
HT
1
1
FT 1 1
7-3
  Uganda C
Kiyinda Boys 1
Wakiso Giants FC 2
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  ENG U23 D1
Peterborough United U23 [12]
Sheffield Wed U23 [13] 1
HT
1
0
FT 2 0
3-3
  TH FC
BG Pathum United [5]
Port FC [4]
Postp.
  Ken D1
Gor Mahia [3]
Nairobi Star City [2]
Postp.
  Uganda C
Kajjansi Utd
MYDA FC 2
HT
1
0
FT 3 0
6-3
  KSA D1
Al-Kawkab [18] 2
Al-adalh [3] 3
HT
0
0
FT 0 1
7-4
  INT CF
Piast Gliwice [12]
FK Shkendija 79 [3]
HT
0
1
FT 1 4
0-0
  INT CF
Inter Zapresic [11] 1
NK Jarun [6] 2 1
HT
0
0
FT 0 2
2-6
  CYP D2
Olympiada Lympion [10] 1
Omonia Aradippou [14] 3
HT
0
0
FT 1 1
4-3
  RWA D1
The Winners FC 2
Garhwal Heroes FC 1
HT
2
1
FT 2 1
7-8
  Uganda C
Seeta United 3
Tepa FC 2
HT
0
2
FT 1 3
7-2
  KSA D1
Al-Akhdoud [8] 3
Al Wehda Mecca [7] 1
HT
1
1
FT 1 1
5-2
  GRE D1
Volos NFC [9] 2
Apollon Smirnis [14] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  GRE D2
Almopos Arideas [8] 3
Niki Volou [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
0-3
  GRE D2
Apollon Kalamarias [11] 1
Iraklis [10] 2
HT
0
0
FT 1 1
2-4
  GRE D2
Thesprotos [5] 2
AEL Larisa [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-6
  GRE D2
Pierikos [13] 3
Olympiakos Piraeus B [7] 1
HT
0
1
FT 1 2
5-4
  GRE D2
Asteras Vlachioti [15] 1
Kalamata AO [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  GRE D2
Irodotos [16] 3
AO Episkopis Rethymno [13] 1 3
HT
0
1
FT 0 1
13-1
  GRE D2
AEK Athens B [2] 4
Egaleo Athens [5] 3
HT
0
0
FT 1 1
7-4
  GRE D2
Panathinaikos B [9] 2
Ierapetra [8] 2
HT
2
0
FT 3 1
1-5
  GRE Cup
Panaitolikos Agrinio [10] 3
Olympiakos Piraeus [1] 1
HT
1
1
FT 2 1
2-3
  INT CF
Diosgyor VTK [1]
Bekescsaba [13] 1
HT
3
0
FT 4 1
12-5
  INT CF
RB Leipzig (w)
Turbine Potsdam (w) [5]
HT
1
5
FT 2 9
0-0
  INT CF
Basel [2]
Lausanne Sports [9] 1
HT
0
0
FT 3 0
9-5
  INT CF
FK Kaspyi Aktau [8]
Borec Veles [11]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  INT CF
Radnik Sesvete [13] 1
HASK Zagreb
HT
2
0
FT 5 0
6-0
  INT CF
Mlada Boleslav [6] 1
Vysocina jihlava [10]
HT
2
1
FT 4 1
6-1
  INT CF
Floridsdorfer AC [3]
KF Drita Gjilan [2]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  INT CF
NK Varazdin 1
Mladost Zdralovi
HT
1
0
FT 1 0
9-4
  LIBD1L
Al Sadaqa FC [9]
Khaleej Sart [10]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  LIBD1L
Al Taawun [5]
Al-Tahaddi [8]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  GRE D3
Aias Salaminas 2
Panelefsiniakos 2
HT
0
1
FT 1 2
1-4
  GRE D3
Poros 2
AE Neapolis 3
HT
0
0
FT 2 0
5-0
  GRE D3
AO Giouchtas 3
Atsalenios 3
HT
0
0
FT 1 0
5-1
  GRE D3
Diagoras Vrachneikon 1
Diavolitsi 5
HT
0
1
FT 1 1
14-3
  GRE D3
Anagennisi Artas 1
Panahaiki-2005 1
HT
0
2
FT 0 3
3-10
  GRE D3
Finikas Nea Epidaurus 4
Panthrakikos 7
HT
0
2
FT 2 4
4-0
  GRE D3
Fostiras 3
Haravgiakos 2
HT
1
0
FT 4 1
4-5
  GRE D3
Agrotikos Asteras 2
Thermaikos Thermis 3
HT
0
0
FT 3 0
7-1
  GRE D3
Pandramaikos 3
Anagennisi Plagias 3
HT
1
0
FT 4 1
5-0
  RWA D1
Bugesera 1 2
AS Kigali 1 1
HT
0
1
FT 1 2
2-2
  RWA D1
Etoile de LEst 3
Kiyovu FC
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  RWA D1
APR FC 1
Gorilla FC 3
HT
0
0
FT 1 0
4-1
  RWA D1
Etincelles 1 5
Rayon Sports FC 1 3
HT
0
1
FT 0 2
6-2
  Zam SL
Prison Leopards FC 2
Zanaco
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  BI PL
Flambeau du Centre [3]
Vitalo [9]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  BI PL
Bumamuru [1]
Flambeau de LEst [13]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  BI PL
Le Messager Ngozi [4]
Olympique Star [12]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  BI PL
Aigle Noir [6]
Top Junior [5]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  ITA YL B
Udinese U20 [4]
US Cremonese U20 [6]
Postp.
  OMA Cup
Dhufar [1] 1
Al-Suwaiq [9] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-6
  CYP Cup
E.N.Paralimniou [2] 1
Ermis Aradippou [6] 2
HT
2
0
FT 5 0
0-7
  INT CF
Dinamo Zagreb [1] 1
Domzale [6]
HT
0
0
FT 3 0
6-3
  INT CF
NK Lokomotiva Zagreb [6] 1
NK Dugopolje [7] 1 1
HT
4
0
FT 7 0
4-1
  INT CF
Rijeka [2]
HNK Gorica [5]
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
FC Copenhagen 2
Hvidovre IF 1
HT
1
0
FT 3 1
7-4
  ITA S4
US Folgore Caratese 3
Desenzano Calvina 3
HT
1
0
FT 2 1
4-4
  ITA S4
Vastese 1 5
ASD Montegiorgio 3
HT
1
0
FT 1 1
8-6
  ITA S4
Tiferno Lerchi 1 2
ASD Cannara 3
HT
1
1
FT 2 1
10-9
  ITA S4
Gladiator
Team Nuova Florida 1
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  ITA S4
USD Castellanzese 2
Arconatese 2
HT
1
0
FT 1 2
4-7
  ITA S4
FB Brindisi 1912 4
Audace Cerignola 1
HT
0
2
FT 0 4
8-4
  ITA S4
Scandicci 3
Arezzo 2
HT
0
1
FT 2 2
7-0
  ITA S4
Real Calepina FC 2
Sangiuliano City Nova 4
HT
0
1
FT 0 1
3-5
  ITA S4
Rende 4
Gelbison 3
HT
0
2
FT 1 2
5-6
  ITA S4
Caravaggio 1 3
A.C. Crema 1908 2
HT
1
0
FT 2 2
6-7
  ITA S4
A.S. Varese 1
SC Caronnese 2
HT
1
0
FT 2 0
3-5
  ITA S4
Aglianese 3
Carpi 2
HT
2
1
FT 3 2
3-8
  ITA S4
Chieri
Fossano Calcio
Postp.
  ITA S4
As Casale Calcio
Asti
Postp.
  TUR D1
Goztepe [17] 4
Sivasspor [10] 4
HT
1
0
FT 2 1
5-1
  INT CF
FC Wil 1900 [8]
St. Gallen [8]
HT
0
0
FT 0 1
3-6
  INT CF
Zorya [4]
Pogon Szczecin [2]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  INT CF
Slask Wroclaw [10]
TSV Hartberg [8]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  INT CF
Zenit St. Petersburg [1]
Emirates Club [14]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Kapfenberg
Mauerwerk
HT
0
1
FT 2 1
5-3
  ISL
FC Goa [9] 1
East Bengal [11] 1
HT
1
2
FT 1 2
9-0
  BI PL
BS Dynamic [7] 1 2
Les Crocos [16] 1
HT
0
1
FT 1 1
2-1
  POR DW
SL Benfica (w)
Braga (w) 3
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  CYP Cup
AEP Paphos [4] 2 3
Anorthosis Famagusta FC [5] 1
HT
1
0
FT 1 3
3-1
  ITA PRO LC
Catanzaro [1] 2 3
Padova [1] 2
HT
0
1
FT 0 1
8-6
  INT CF
B93 Copenhagen [3]
FC Copenhagen [2]
Canceled
  KSA D1
Al Sahel [6] 1
Al-Shoalah [15] 1 2
HT
1
0
FT 1 1
2-5