GRE Cup
Panathinaikos [4]
Anagenisi Karditsa [4] 2
HT
4
0
FT 4 0
1-0
  TUR D1
Kayserispor [12] 2
Istanbul Buyuksehir Belediyesi [5] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  NGA PR
Katsina United [18]
Lobi Stars [10]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  NGA PR
MFM FC [19] 2
Rivers United [2] 3
HT
0
2
FT 1 3
4-4
  NGA PR
Niger Tornadoes FC [20] 4
Shooting Stars SC [17] 1
HT
1
0
FT 2 0
1-5
  NGA PR
Plateau United [6] 3
Nasarawa United [7] 2
HT
1
1
FT 3 2
6-1
  NGA PR
Sunshine Stars FC [14] 2
Gombe United [16] 1
HT
1
0
FT 2 0
2-5
  NGA PR
Akwa Starlets [13] 2
Wikki Tourist [15] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-9
  Spain D4
CD Lealtad 1
Urraca 3
HT
0
0
FT 1 0
12-1
  Spain D4
FC Cartagena B 2
Racing Murcia 3
HT
0
1
FT 0 1
5-5
  MEX U20
Leon U20 [7]
Atlas U20 [16]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  Ghana FA C
Akatsi All Stars 3
Kotoku Royals FC 1
HT
0
0
FT 0 3
5-5
  Ghana FA C
Accra Hearts of Oak 1
Golden Kick SC 2
HT
3
1
FT 5 2
6-5
  Ghana FA C
King Faisal 2
Karela United FC
HT
1
0
FT 1 0
1-3
  PORJA2
Nogueirense U19 1 1
Chaves U19 1 2
HT
0
0
FT 1 0
5-8
  PORJA2
Leixoes U19
Pacos Ferreira U19 3
HT
1
1
FT 2 1
9-9
  NGA WL
Abia Angels FC (W)
Bayelsa Queens FC (W) 1
HT
0
0
FT 0 0
1-7
  INT CF
Mezokovesd Zsory [6]
Chernomorets Odessa [13]
Canceled
  INT CF
Korona Kielce [3] 1
Puszcza Niepolomice [15] 1
HT
2
0
FT 4 1
1-4
  INT CF
Dunajska Streda [4]
Ferencvarosi TC [1]
HT
2
0
FT 2 0
7-10
  ALB D1
KS Perparimi Kukesi [2] 2
KS Dinamo Tirana [8] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-7
  OMA Cup
Sur Club 1
Al-Seeb [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-8
  MAL D1
Santa Lucia [10]
Gudja United [9]
HT
0
1
FT 0 3
1-8
  INT CF
KP Calisia Kalisz [12]
Centra Ostrow Wielkopolski
HT
2
1
FT 6 1
0-0
  INT CF
Zawisza Bydgoszcz SA
Sportis SFC Lochowo
HT
1
1
FT 1 1
3-4
  ANDSL
Sant Julia [3] 4
FC Santa Coloma [5] 2
HT
0
0
FT 0 0
0-5
  KUWCPC
Al-Jahra [3]
Al Fahaheel SC [6] 1
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  UFC
Serbia Indoor Soccer
Portugal Indoor Soccer
HT
2
2
FT 2 4
0-0
  ITA Cup
Sassuolo [12] 1
Cagliari [18] 1
HT
1
0
FT 1 0
8-3
  INT CF
Trinec [14]
Frydek-Mistek [12]
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
Wallern
FC Blau Weiss Linz [5]
HT
0
4
FT 0 9
2-11
  INT CF
Humenne [5]
Goral Stara Lubovna
HT
2
1
FT 4 3
0-0
  POR L3
Oliveirense 1 3
Montalegre 4
HT
1
0
FT 1 0
5-7
  ITA C1
Lecco [9] 1
Pro Vercelli [11] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  GRE Cup
PAOK Saloniki [2] 3
AEK Athens [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-1
  CYP Cup
APOEL Nicosia [7] 1
Olympiakos Nicosia FC [9] 2
HT
1
1
FT 2 1
7-4
  TUR D1
Fenerbahce [7] 2
Altay Spor Kulubu [18] 4
HT
1
1
FT 2 1
4-2
  TUR D1
Trabzonspor [1] 2
Giresunspor [14] 2
HT
0
0
FT 1 1
9-2
  INT CF
NK Dubrava Zagreb [4]
NK Lucko 1
HT
1
0
FT 4 1
4-1
  INT CF
Kriens [10]
FC Luzern U21 [2]
HT
1
0
FT 1 0
10-2
  INT CF
Wacker Nordhausen
Germania Halberstadt [15]
HT
1
3
FT 1 4
0-0
  Spain D4
Atletico Saguntino
CD Roda
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  Spain D4
SD Navarro CF
UP Langreo B
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  Spain D4
Athletic Torrellano
Callosa Deportiva CF 1
HT
0
1
FT 1 2
3-4
  Spain D4
Atletico Malagueno
Motril
Postp.
  GERC
RB Leipzig [7]
Hansa Rostock [15] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  GERC
Hannover 96 [12]
Borussia Monchengladbach [12] 2
HT
2
0
FT 3 0
5-8
  INT CF
SR Donaufeld Wien
Hellas Kagran
HT
4
0
FT 9 2
9-5
  Spain D4
CD Mosconia 3
CD Tuilla 2
HT
2
2
FT 2 4
6-5
  HOLC
Groningen [13] 2
NEC Nijmegen [9] 2
HT
1
1
FT 1 2
12-1
  INT CF
SG Union Sandersdorf
Eilenburg [17]
HT
1
0
FT 1 4
5-6
  Spain D4
Almeria B 3
Huetor Tajar 2
HT
0
3
FT 0 3
10-5
  SPA D1
Celta Vigo [14] 1
Osasuna [12] 2
HT
2
0
FT 2 0
0-5
  FRA D1
Clermont [16] 2
Strasbourg [7]
HT
0
1
FT 0 2
6-4
  FRA D1
Montpellier [8] 1 5
Troyes [17] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  FRA D1
Lille [11]
Lorient [18]
HT
3
0
FT 3 1
4-2
  FRA D2
Amiens [18] 3
Ajaccio [3] 2
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  FRA D2
Toulouse [2] 2
Nancy [20] 1 2
HT
2
0
FT 4 0
3-4
  POR D2
Academica Coimbra [17] 2
Rio Ave [5] 3
HT
0
1
FT 1 2
1-7
  Spain D4
CD Gerena 3
Puente Genil 1
HT
1
1
FT 5 1
5-1
  Spain D4
Torrent C.F 2
Atzeneta UE 1 3
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  Spain D4
UF Beniganim 1
Recambios Colon CD 3
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  Spain D4
Almansa
Manchego Ciudad
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  BRA CP
America FC Natal RN [3]
Globo [5] 1
HT
1
0
FT 2 0
6-3
  INT CF
TUS Bovinghausen 04
Holzwickeder SC 1
HT
0
0
FT 0 0
7-3
  BRA SE
America SE
Boca Juniors SE
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  BNY
Castanhal EC U20 5
Tuna Luso U20 4
HT
1
0
FT 2 0
4-13
  SSCW
Barcelona (w) 1
Real Madrid (w) 1
HT
0
0
FT 1 0
9-3
  INT CF
Centro Sportivo Paraibano 1
Auto Esporte Clube PB 2
HT
0
0
FT 0 0
7-3
  INT CF
Bergisch Gladbach 09 1
TuRU Dusseldorf
HT
2
0
FT 3 0
4-6
  INT CF
Baumit Jablonec [14]
FC Lincoln
HT
1
2
FT 1 2
0-0
  INT CF
TSV Wulsdorf
LTS Bremerhaven
HT
0
0
FT 1 4
0-0
  Spain D4
Ciudad de Murcia
Deportiva Minera
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  Spain D4
Santutxu FC 2
Pasaia KE 1 1
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  Spain D4
CD Basconia 1 4
Anaitasuna 2
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  Spain D4
CD Utrera
UD Tomares 3
HT
1
0
FT 1 0
8-2
  Spain D4
Portugalete 4
Leioa 5
HT
0
2
FT 2 3
7-3
  Spain D4
Jove Espanol 2
CD Olimpic Xativa 1
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  Spain D4
Vianes 3
Calahorra B 2
HT
2
1
FT 2 2
1-1
  Spain D4
Aurrera Ondarroa
Tolosa
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  Spain D4
SD Beasain
Uritarra
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Beti Gazte
Urduliz FT
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  Spain D4
CD Lagun Onak
CD Vitoria(SPA)
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Ceuta B
Recreativo Huelva
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
Cultural de Durango 4
Barakaldo CF 1 3
HT
0
0
FT 1 2
4-3
  ENG YFAC
Cambridge United U18
Leeds United U18
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  CAF NC
Egypt [45] 1
Sudan [125] 2
HT
1
0
FT 1 0
13-3
  CAF NC
Guinea Bissau [106]
Nigeria [36]
HT
0
0
FT 0 2
5-6
  HOLC
NAC Breda [9]
PEC Zwolle [18] 3
HT
1
1
FT 2 1
5-15
  INT CF
SFC Stern 1900
FC Neubrandenburg 04
HT
0
0
FT 0 0
5-0
  Spain D4
CD Bullense
Murcia B
HT
0
0
FT 2 3
0-0
  Spain D4
Yeclano Deportivo
UCAM Cartagena
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
CD Binissalem 5
CE Felanitx 1
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  Spain D4
Villajoyosa 3
Silla CF 2
HT
0
1
FT 0 3
0-2
  Spain D4
Getafe B
CD Colonia Moscardo 3
HT
1
0
FT 2 1
7-1
  Spain D4
SD Lenense 5
CD Roces 1
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  Spain D4
CD Huetor Vega 1 6
CD Alhaurino 2
HT
1
1
FT 1 2
3-2
  Spain D4
CD Pozoblanco 2
CA Antoniano 2
HT
1
0
FT 2 0
5-8
  Spain D4
La Union CF 1
Lorca Deportiva FC 1 5
HT
0
0
FT 1 1
8-1
  ENG CWCUP
Manchester City (w) [5]
Bristol Academy (w) [5]
HT
2
1
FT 3 1
19-0
  ENG U23LC
Nottingham Forest U23 [23]
Queens Park Rangers U23 [23] 2
HT
1
2
FT 3 2
4-5
  PORJA2
FC Penafiel U19 2
Padroense U19 4
HT
0
0
FT 1 2
4-12
  PORJA2
Benfica U19 1
Vitoria FC Setubal U19
HT
0
0
FT 0 0
5-6
  PORJA2
Sacavenense U19 5
Vilafranquense U19 1 6
HT
1
0
FT 2 1
4-2
  Spain D4
SD Deusto
Amurrio
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  ENG CWCUP
Arsenal (w) [1] 1
Manchester United (w) [3] 3
HT
0
0
FT 0 1
7-5
  ENG PR
Leicester City [10] 1
Tottenham Hotspur [6] 2
HT
1
1
FT 2 3
3-8
  UFC
Netherland Futsal
Ukraine Indoor Soccer
HT
0
1
FT 3 2
0-0
  Spain D4
Alhaurin de la Torre
Intergym Melilla
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Juventud Torremolinos CF 3
CD El Palo 1 1
HT
0
0
FT 1 0
1-1
  Spain D4
Torrejon CF 5
Alcorcon B 5
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  Spain D4
Villaverde Boetticher CF 1
RSD Alcala Henares 4
HT
0
1
FT 0 1
3-4
  Spain D4
CF Trival Valderas 3
CF Pozuelo Alarcon 4
HT
0
0
FT 0 0
7-6
  Spain D4
Tudelano 3
CD Agoncillo 6
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  Spain D4
UD San Pedro 7
UD Torre del Mar 2
HT
1
0
FT 1 1
5-4
  Spain D4
AD Hogar Alcarreno
Villarrubia CF
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  ENG CWCUP
Tottenham Hotspur (w) [4] 2
Liverpool (w) [1] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-4
  ENG CWCUP
West Ham United (w) [8]
Chelsea FC (w) [2] 1
HT
1
1
FT 2 4
2-13
  Portugal Cup(W)
Varzim (W)
Famalicao (w)
HT
1
1
FT 1 5
1-6
  ENG LCH
Hull City [19]
Blackburn Rovers [3] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-10
  ENG-S PR
Gosport Borough [6]
Hayes Yeading United [3]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  ENG-S PR
Tiverton Town [17] 1 2
Yate Town [8] 2
HT
0
1
FT 0 1
8-2
  ENG RYM
Cray Wanderers [20] 1
Leatherhead [22] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  GERC
Hertha Berlin [13] 1
Union Berlin [5] 1
HT
0
1
FT 2 3
8-4
  GERC
TSG Hoffenheim [4] 2
SC Freiburg [6] 1
HT
0
2
FT 1 4
10-2
  ENG RL1
Hullbridge Sports 2
Bury Town
HT
2
0
FT 2 2
3-13
  ANDSL
Inter Club Escaldes [1] 1
CE Carroi [8] 2
HT
1
2
FT 4 2
5-1
  NIR Rl
Linfield Reserves 1
Ballymena Utd Reserves
HT
2
0
FT 3 1
10-3
  ENG PR
Brentford [14]
Manchester United [7]
HT
0
0
FT 1 3
6-9
  ENG LCH
Reading [21] 2
Luton Town [15]
HT
0
1
FT 0 2
6-4
  SPA D2
CD Lugo [15] 1 3
Almeria [1] 4
HT
2
0
FT 2 1
0-12
  ITA Cup
Inter Milan [1] 1
Empoli [11] 1
HT
1
0
FT 2 2
6-5
90min[2-2],120min[3-2],Inter MilanWin
  SPA CUP
Real Sociedad [5] 2
Atletico Madrid [4] 3
HT
1
0
FT 2 0
3-5
  HOLC
FC Twente Enschede [6] 1
AZ Alkmaar [5] 2
HT
0
0
FT 1 2
1-8
  MAL D1
Birkirkara FC [4] 4
Balzan FC [6] 1
HT
0
2
FT 3 2
5-1
  Spain D4
Olivenza FC 1 2
SP Villafranca 4
HT
1
0
FT 1 0
3-6
  MAL D2
Lija Athletic [5]
Zejtun Corinthians [3]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  POR D3
CSD Camara Lobos 3
Limianos 2
HT
0
0
FT 0 1
9-4
  ARG TB
Unidos de Olmos 3
Club Deportivo Zoe 2
HT
0
0
FT 0 2
13-1
  SPA D1
Valencia [10] 1 3
Sevilla [2] 3
HT
1
1
FT 1 1
4-4
  Portugal Cup(W)
Clube Condeixa (w) 1
AD Grijo (w)
HT
3
0
FT 4 2
5-1
  CSP YC
Palmeiras (Youth)
OSTO youth team 4
HT
4
0
FT 5 2
2-5
  INT CF
Tombense [8]
Desportiva Ferroviaria ES
HT
1
0
FT 3 0
6-1
  INT CF
Nacional Montevideo [2] 3
Barracas Central 4
HT
0
0
FT 1 2
6-9
  BRA CBD
Bahia [3] 1
United Nations Club [7] 4
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  HON D1
Lobos UPNFM [10] 2
CD Vida [6] 1
HT
0
1
FT 1 1
3-9
  MEX D2
Celaya FC [14] 3
CF Atlante [13] 3
HT
1
1
FT 1 1
3-7
  BRA CP
ABC RN [1] 3
Potiguar RN [4] 1 1
HT
3
0
FT 3 0
9-3
  BRA CP
Potyguar-CN RN 3
CE Forca e Luz RN [6] 3
HT
0
0
FT 0 0
9-6
  BRA PA
4 de Julho 3
Oeirense 2
HT
0
0
FT 1 0
10-3
  BRA PA
Altos/PI 3
Parnahyba PI 2
HT
2
0
FT 3 0
3-3
  BRA CBD
DOS Meyer [9] 3
Alagoinhas Atletico BA [1] 3
HT
0
3
FT 1 3
6-2
  INT CF
CA Penarol [1]
Nublense [7]
Abd
  HON D1
CD Olimpia [1]
Real Sociedad Tocoa [8] 1
HT
1
0
FT 4 2
6-2
  CSP YC
Cruzeiro (Youth) 2
Sao Paulo (Youth) 2
HT
1
1
FT 1 2
6-2
  Mex MFW
Santos Laguna (w) 2
Club Necaxa (w)
HT
0
0
FT 1 1
9-2
  MEX D2
Pumas Tabasco [17] 4
Tampico Madero [12] 1
HT
1
0
FT 2 0
3-3
  HON D1
Honduras Progreso [9] 1
CD Motagua [3] 2
HT
0
1
FT 2 1
6-5
  HON D1
CD Victoria [4] 4
Real Espana [5] 3
HT
3
1
FT 4 1
4-1
  MEX D1
Club Leon [11] 5
Atlas [7] 3
HT
1
0
FT 1 1
4-3
  MEX D2
Alebrijes de Oaxaca [5] 2
Leones Negros [7] 3
HT
1
1
FT 1 1
6-6
  INT CF
Energetik-BGU Minsk [11] 1
Shakhter Soligorsk [1] 2
HT
2
1
FT 4 2
5-6
  TUR U19
Alanyaspor U19 3
Hatayspor U19 1
HT
1
1
FT 3 1
4-1
  INT CF
CSKA 1948 Sofia [10]
FC Tundzha 1915
HT
4
0
FT 7 0
0-0
  ALG U21
NC Magra U21 3
ASO Chlef U21 4
HT
1
2
FT 1 2
8-1
  AFC W
China (w) [19] 1
Chinese Taipei (w) [39]
HT
2
0
FT 4 0
6-2
  INT CF
Tsarsko Selo [14]
Slivnishki Geroy
HT
0
0
FT 6 0
0-0
  TUR U19
Galatasaray U19 1
Kasimpasa U19 2
HT
0
0
FT 0 0
10-7
  ALG U21
MC Alger U21 2
HB Chelghoum Laid U21 1
HT
1
0
FT 2 0
4-5
  ALG U21
RC Relizane U21 1 2
NA Hussein Dey U21 1 1
HT
1
0
FT 1 1
3-3
  ALG U21
Paradou AC U21 1
US Biskra U21 1
HT
3
0
FT 7 0
6-2
  ALG U21
CS Constantine U21 1
USM Alger U21 3
HT
0
0
FT 1 0
6-1
  ALG U21
ES Setif U21 1
RC Arba U21
HT
1
0
FT 1 0
7-5
  INT CF
NK Orijent Rijeka [1]
Domzale [6]
HT
0
0
FT 3 0
2-4
  INT CF
Legia Warszawa [17] 2
Riga FC [3] 2
HT
1
0
FT 2 0
1-3
  INT CF
Odense BK [9]
Fredericia [5] 2
HT
1
0
FT 2 1
2-10
  INT CF
Rubin Kazan [10]
Fakel [2]
HT
3
2
FT 4 4
0-0
  INT CF
Kickers Offenbach [3]
ZFC Meuselwitz [14]
HT
3
1
FT 3 1
0-0
  INT CF
Eintracht Frankfurt (w) [4]
SC Sand (w) [11] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  Ken D1
Kakamega Homeboyz [1]
Nairobi Star City [2] 2
HT
3
2
FT 4 4
3-5
  Ken D1
Tusker [13]
Vihiga Bullets [18] 1
HT
1
0
FT 2 0
5-1
  Ken D1
AFC Leopards [14] 1 2
Mathare United [17] 1 4
HT
0
0
FT 3 1
8-2
  Ken D1
Bandari [6]
Wazito FC [15] 1 2
HT
0
1
FT 0 1
11-2
  RWA D1
Alpha FC 3
Impessa FC 3
HT
2
1
FT 5 1
8-5
  RWA D1
Kirehe FC
Vision FC 3
HT
0
0
FT 0 0
8-2
  EGY LC
El Sharqia Dokhan [18] 3
Al-Ittihad Alexandria [7] 3
HT
0
1
FT 0 1
5-7
  EGY LC
Pyramids FC [3] 5
Al Masry [4] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-1
  GRE D2
Diagoras [11] 3
Ergotelis [13] 3
HT
0
0
FT 0 2
6-4
  INT CF
FK Sochi [3]
Tom Tomsk [14]
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
Gornik Leczna [15]
Zira FK [3]
HT
1
0
FT 2 2
0-0
  LIBD1L
Shah Bob Chyba [8]
AlHilal [5]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  LIBD1L
Abu Salim [6]
Al-Ahli tripoli [3]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  LIBD1L
Al Khmes [9]
Al-Shat [10]
HT
0
0
FT 4 2
0-0
  KSA D2
Arar FC [14]
Afief [12]
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  OMA Cup
Nizwa Club [14] 2
Al Rustaq [6] 2
HT
0
0
FT 0 2
3-6
  RWA D1
Musanze FC 4
Gasogi Utd 1
HT
1
0
FT 1 0
2-9
  Tanzania PL
Mbeya City 2
Ruvu Shooting 1 3
HT
0
0
FT 1 0
9-2
  RWA D1
Gicumbi FC 1
Mukura 2
HT
0
1
FT 1 1
5-10
  RWA D1
Police(RWA)
Rutsiro FC 2
HT
0
0
FT 1 1
5-9
  KUWCPC
Al-Sahel [1] 1
Al-Nasar [7] 2
HT
1
1
FT 1 1
6-3
90min[1-1],120min[1-2],Al-NasarWin
  OMA Cup
Al-Nasr(OMA) [4] 1
Fnjaa
HT
0
0
FT 2 0
9-3
  AFC W
India (w) [55] 1
Iran (w) [70] 1
HT
0
0
FT 0 0
9-4
  TUR D1
Caykur Rizespor [19] 2
Antalyaspor [15] 1 3
HT
1
1
FT 2 1
6-7
  TUR D1
Alanyaspor [8] 1
Hatayspor [5] 1
HT
2
0
FT 6 0
3-1
  INT CF
ZNK Osijek [3] 2
Szombathelyi Haladas [4] 3
HT
2
0
FT 3 1
1-7
  ISL
Kerala Blasters FC [1]
Mohun Bagan(Ind) [6]
Postp.
  INT CF
Lech Poznan [1]
Dinamo Batumi [6]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  QAT D2
Al Mesaimeer Club 1
Muaidar SC 4
HT
0
2
FT 3 3
7-0
  QAT D2
Al Shahaniya 5
Al-Khuraitiat 3
HT
0
2
FT 2 2
6-2
  KSA PR
Al-Ettifaq [10] 1 2
Abha [8] 2
HT
0
1
FT 1 2
6-3
  BHR D1
Al Khaldiya [3] 1
Al-Muharraq [5] 1 2
HT
0
0
FT 1 0
4-8