BHR D1
Al-Riffa [1] 2
Al-Budaiya [10] 2
HT
1
0
FT 1 0
8-3
  INT CF
WSG Wattens [10] 2
Aalborg [4] 2
HT
0
1
FT 2 2
5-3
  MEX U20
Puebla U20 [18] 1 1
Club Tijuana U20 [9] 3
HT
0
2
FT 0 2
5-4
  EGY LC
Al Ahly SC [1] 1
El Mokawloon El Arab [15] 1
HT
0
1
FT 1 1
8-2
  TOG D1
Kakadl FC 2
AS Binah 1 4
HT
0
1
FT 1 1
3-7
  INT FRL
Iraq [75]
Uganda [82] 2
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  NGA PR
Heartland FC [14] 1 2
Enugu Rangers International [4] 2
HT
0
1
FT 0 3
3-1
  NGA NL
Sahel SC 2
Olympic FC 1
HT
0
0
FT 0 1
15-3
  INT CF
Sportfreunde Dorfmerkingen
SSV Ulm 1846 [1]
HT
2
2
FT 2 5
0-0
  ALB D1
Vllaznia Shkoder [4] 2
Egnatia [9] 4
HT
0
1
FT 1 1
5-1
  ALG D1
MC Alger [3] 1
HB Chelghoum Laid [13] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  TFF 1. Lig
Samsunspor [8] 1
Kocaelispor [13] 1
HT
2
0
FT 3 0
7-1
  INT CF
Norrby IF [4]
Hacken [12]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  MEX U20
Mazatlan U20 [16] 3
Toluca U20 [4] 5
HT
0
0
FT 1 0
4-8
  MAL D2
Zebbug Rangers [1]
Fgura United [5]
HT
0
1
FT 2 1
0-0
  Mal PD
Real Bamako 3
US Bougouni 3
HT
0
2
FT 0 2
9-3
  Tanzania PL
Dodoma Jiji FC 2
Kagera Sugar 3
HT
0
1
FT 1 2
3-1
  GFA PR
Real Banjul 1
Team Rhino FC
HT
1
0
FT 4 1
5-3
  BHR D1
Manama Club [3] 5
Al-Hala [6] 3
HT
0
0
FT 0 0
11-6
  KUWCPC
Al-Salmiyah [5] 1
Al-Qadsia SC [3] 3
HT
1
0
FT 2 0
5-4
  UFC
Russia Indoor Soccer
Slovakia Indoor Soccer
HT
2
1
FT 7 1
0-0
  INT CF
Lafnitz [6]
Allerheiligen [8]
HT
2
1
FT 3 1
8-4
  Mal PD
Yeelen
Afrique Football Elite 2
HT
0
0
FT 0 0
1-4
  INT CF
Jammerbugt [10]
Vendsyssel [9]
Canceled
  INT CF
Austria Wien (Youth) [13]
SC Mannsdorf [5]
HT
2
0
FT 4 1
0-0
  INT CF
Trencianske Stankovce
TJ Spartak Myjava
HT
1
2
FT 2 6
0-0
  CYP D2
Anagennisi FC Deryneia [10] 5
Agia Napa [15] 1 3
HT
0
1
FT 1 1
3-5
  KSA PR
Al Ittihad(KSA) [1]
Al-Faisaly Harmah [14] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-1
  GER D2
Hamburger SV [5] 2
St. Pauli [1] 4
HT
0
1
FT 2 1
7-3
  GER D2
Fortuna Dusseldorf [14] 4
Nurnberg [9] 1
HT
0
1
FT 0 1
7-6
  INT CF
FC Artmedia Petrzalka [7]
FK Slovan Ivanka pri Dunaji [6]
HT
3
1
FT 5 1
0-0
  SPA WD2
Atleico Malaga (w)
UCD Canada Atletico (W)
HT
1
0
FT 4 0
10-0
  GER D3
Borussia Dortmund (Youth) [7] 1
SC Freiburg (Youth) [12] 3
HT
1
0
FT 1 1
3-6
  FRA D3
Avranches [11] 2
Sete FC [12] 2
HT
1
0
FT 2 1
5-4
  FRA D3
Bastia Borgo [17] 1
Sedan [7] 2
HT
1
0
FT 3 1
5-3
  FRA D3
Cholet So [9] 3
Bourg Peronnas [5] 1 3
HT
1
1
FT 2 1
3-7
  FRA D3
Le Mans [8]
Chateauroux [6]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  FRA D3
Orleans US 45 [14] 2
Boulogne [18] 1
HT
0
1
FT 2 1
8-2
  FRA D3
Red Star FC 93 [13] 1 2
Chambly FC [15] 2
HT
0
1
FT 1 2
9-5
  FRA D3
Stade Briochin [10] 1
Creteil [16] 3
HT
0
0
FT 0 1
8-2
  FRA D3
Villefranche [4] 2
Stade Lavallois MFC [3]
HT
0
1
FT 1 2
2-5
  ROM D1
Arges [8] 4
Dinamo Bucuresti [15] 4
HT
0
0
FT 2 1
4-3
  BRA CE
Uniclinic Atletico Cearense CE [9]
Caucaia CE [1]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  BRA CE
Ferroviario CE [3] 6
Icasa CE [7] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-11
  REYT
Vikingur Reykjavik 2
Fjolnir 2
HT
1
1
FT 5 2
9-3
  Mal PD
Onze Createurs 2
USC Kita 2
HT
0
0
FT 0 0
3-0
  GER OBW
Bramfelder SV 1
SV Curslack Neuengamme 2
HT
0
0
FT 0 1
3-12
  BRA CE
Crato CE [5] 2
Iguatu CE [6] 2
HT
0
3
FT 1 3
5-1
  INT CF
CS Petange [11]
Fola Esch [4]
HT
0
0
FT 0 0
9-2
  GER OBW
SC Concordia Hamburg 1
Hamm United 2
HT
2
1
FT 6 1
4-2
  HOL WD1
ADO Den Haag (w) [5]
Zwolle (w) [6]
HT
0
2
FT 0 2
9-3
  HOL WD1
Feyenoord Rotterdam (W) [4]
VV Alkmaar (w) [7]
HT
1
0
FT 2 1
4-3
  GER OBW
SC Victoria Hamburg
FC Union Tornesch
Postp.
  POR D1
FC Arouca [17] 5
Benfica [3] 1
HT
0
1
FT 0 2
2-2
  HOL D2
Roda JC [6] 1
ADO Den Haag [5]
HT
1
0
FT 5 0
3-6
  HOL D2
MVV Maastricht [14]
Volendam [1]
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  HOL D2
FC Utrecht (Youth) [16] 3
Dordrecht [20] 1
HT
0
3
FT 0 4
7-6
  HOL D2
Helmond Sport [17]
FC Oss [18]
HT
1
1
FT 1 3
3-4
  HOL D2
AZ Alkmaar (Youth) [15] 3
VVV Venlo [11] 2
HT
1
0
FT 2 0
10-3
  HOL D2
De Graafschap [7] 1
Almere City FC [19] 2
HT
0
0
FT 1 0
2-5
  HOL D2
Jong PSV Eindhoven (Youth) [10]
Excelsior SBV [2] 3
HT
0
0
FT 3 0
5-0
  HOL D2
Den Bosch [12]
FC Eindhoven [8] 1
HT
0
1
FT 0 2
2-8
  BEL D2
Jeunesse Molenbeek [3]
KVSK Lommel [7] 1
HT
1
0
FT 2 0
5-2
  INT CF
Sigma Olomouc [10]
Spartak Trnava [2]
HT
1
2
FT 3 2
3-2
  INT CF
Bohemians [5]
St. Patricks Athletic [2]
HT
1
1
FT 2 3
0-0
  BRA CE
Pacajus [4] 1 2
Maracana CE [2] 3
HT
0
0
FT 1 1
10-2
  ENG PU23
Derby County U23 [13] 2
Arsenal U23 [4] 1
HT
1
0
FT 1 1
8-9
  ENG PU23
Norwich City U23 [3] 2
Burnley U23 [6] 3
HT
0
1
FT 2 1
3-2
  MEX D3
CD FC Cuervos Blancos 1 1
R-Reyes FC 1 2
HT
1
1
FT 1 1
8-2
  ENG U23LC
Birmingham City U23 [23] 2
Newcastle U23 [23] 1
HT
0
0
FT 0 2
12-0
  ENG U23LC
Colchester United U23 [23] 3
Stoke City U23 [23] 1
HT
1
1
FT 2 3
4-3
  ICE CH B
UMF Selfoss [8]
Throttur Vogum [1]
HT
3
0
FT 4 0
9-0
  GER OBW
Hamburger SV III 3
TuS Osdorf 1
HT
1
1
FT 2 1
14-4
  GER D1
Eintracht Frankfurt [8] 4
Arminia Bielefeld [16] 2
HT
0
2
FT 0 2
10-1
  ITA D2
Parma [12] 2
Frosinone [7] 3
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  UFC
Poland Indoor Soccer
Croatia Indoor Soccer
HT
1
3
FT 1 3
0-0
  BPL (W)
KAA Gent Ladies (w) [5]
Racing Genk (w) [6] 1
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  Ire LSL
Newbridge Town 3
UCD AFC
HT
0
0
FT 0 3
3-11
  WAL FAWC
Guilsfield [3] 3
Gresford [8] 4
HT
0
0
FT 0 0
4-0
  WAL FAWC
Llandudno [2] 2
Holywell [9] 1 4
HT
0
2
FT 0 2
6-5
  WAL FAWC
Ammanford [11] 1
Port Talbot [16] 2
HT
1
0
FT 3 0
4-3
  WAL FAWC
Cambrian Clydach [5] 4
Carmarthen [6] 1
HT
0
0
FT 1 1
2-1
  WAL FAWC
Goytre Utd [4] 1 4
Afan Lido [12] 3
HT
0
1
FT 2 2
4-7
  WAL FAWC
Swansea University [8]
Risca Utd [13] 2
HT
1
2
FT 2 2
11-4
  POR L3
Real Sport Clube Queluz 1 3
SCU Torreense 4
HT
0
1
FT 1 2
3-5
  ITA D1
Verona [10] 2
Bologna [13] 4
HT
1
1
FT 2 1
7-2
  BEL D1
Oostende [16] 1
Royal Antwerp [3] 2
HT
0
0
FT 1 2
5-8
  ENG Conf
Southend United [19] 1
Kings Lynn [22] 4
HT
0
1
FT 2 1
10-4
  NIR D1
Crusaders [4] 1 3
Glentoran FC [2] 2
HT
1
0
FT 1 2
3-6
  NIR D1
Larne FC [5] 4
Cliftonville [3] 2
HT
0
1
FT 0 1
4-5
  Welsh PR
Newi Cefn Druids [12] 2
Caernarfon [7] 2
HT
0
1
FT 1 3
1-7
  Welsh PR
Pen-y-Bont FC [4] 1
Aberystwyth Town [10] 1 2
HT
3
0
FT 4 0
8-4
  Welsh PR
The New Saints [1] 2
Connahs Quay Nomads FC [5] 2
HT
2
0
FT 3 1
1-2
  SCOFAC
Glasgow Rangers [1]
Stirling Albion [6] 1
HT
2
0
FT 4 0
10-0
  ENG RL1
Maldon Tiptree 2 2
Hashtag United 2
HT
0
1
FT 0 1
5-7
  ENG UD1
Liversedge
Ossett United 1
HT
2
0
FT 6 0
5-3
  Ire LSL
Malahide United 4
Home Farm FC 1
HT
0
0
FT 2 1
4-2
  Ire LSL
Glebe North FC 3
Skerries Town FC 2
HT
0
0
FT 2 1
7-3
  GIB PD
College 1975 FC 3
FCB Magpies 1 4
HT
0
0
FT 0 2
2-6
  Senior C
Portlaoise AFC
Ayrfield United 3
HT
2
0
FT 4 1
3-6
  ENG Conf
Notts County [5]
Barnet [15]
Postp.
  ENG PR
Watford [17] 1 2
Norwich City [18] 1
HT
0
0
FT 0 3
5-1
  SPA D1
RCD Espanyol [11] 1 3
Real Betis [3] 4
HT
1
2
FT 1 4
6-5
  FRA D1
Lyon [10] 1
Saint Etienne [20] 4
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  SPA D2
Tenerife [4] 1
Real Oviedo [8] 3
HT
2
0
FT 4 0
3-6
  NIR CH
Ards FC [6] 2
Annagh United [3] 1
HT
0
1
FT 0 1
5-4
  MAL D2
Vittoriosa Stars [10]
Mqabba FC [7]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Ire LSL
St John Bosco 1 3
St Francis FC 3
HT
0
1
FT 0 1
0-8
  CRC D1
Sporting San Jose [10] 2
Guadalupe FC [4] 5
HT
0
2
FT 2 2
6-2
  CRC D2
AD Carmelita 4
San Jose Costa Rica 2
HT
2
0
FT 3 1
7-10
  NIC D1
HYH Export Sebaco FC 2
Real Esteli 1 4
HT
0
4
FT 4 4
5-8
  SPA WD2
CFS La Garita (w) 3
Union Viera CF (w)
HT
0
4
FT 1 7
2-5
  INT FRL
Bolivia [77]
Trinidad Tobago [100] 1
HT
2
0
FT 5 0
8-2
  ICE CH B
UMF Njardvik [6]
Kordrengir [4]
Postp.
  POR D1
Pacos de Ferreira [11] 4
Boavista FC [10] 5
HT
1
0
FT 1 1
7-0
  COL D1
Independiente Santa Fe [14] 4
La Equidad [15] 3
HT
0
1
FT 1 1
4-6
  CSP YC
Santos (Youth) 2
America MG (Youth) 1
HT
1
0
FT 3 0
5-4
  GF L1
ASC Karib 1
AS Etoile Matoury 1
HT
1
2
FT 1 4
4-2
  ARG TPV
Boca Juniors [4]
Universidad de Chile [11] 1 4
HT
1
2
FT 3 2
11-3
  CRS CUP
Dimas Escazu (w) 2
Saprissa (w) 2
HT
2
0
FT 2 1
4-9
  NIC D1
Diriangen [6] 3
UNAN Managua [5] 2
HT
2
0
FT 4 0
4-6
  COL D1
Deportivo Pasto [19] 1 1
Millonarios [2] 2
HT
0
1
FT 0 1
1-5
  MEX D3
CD Alacranes de Durango 2
Atletico Saltillo 2
HT
0
0
FT 3 1
8-2
  GUA D2
Sacachispas GT 3
CSD Agua Blanca 4
HT
0
1
FT 2 1
8-6
  MEX D1
Mazatlan FC [16] 1 2
Toluca [9] 2
HT
1
0
FT 1 2
2-3
  MEX D1
Puebla [6]
Club Tijuana [14]
Postp.
  AUS WAL
Sydney FC (w) [1]
Melbourne City (w) [2]
HT
2
0
FT 3 0
4-4
  INT CF
Sigma Olomouc B [2] 1
Unicov [8]
HT
1
1
FT 1 1
5-2
  INT CF
Blacktown City Demons [1] 1
SD Raiders FC 1
HT
2
0
FT 4 0
1-2
  INT CF
Surfers Paradise 1
Tallebudgera Valley FC 1
HT
9
0
FT 16 2
7-1
  SA RL
Maritzburg United Reserves 2
Supersport United Reserves 1
HT
0
0
FT 2 3
5-5
  ALG U19
ASM Oran U19
USM Bel Abbes U19
HT
4
1
FT 5 2
3-9
  ISR U19
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 1
Maccabi Achi Nazareth U19 3
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  ALG U19
JS Saoura U19 2
WA Tlemcen U19 2
HT
0
0
FT 2 0
7-3
  ALG U19
MC Oran U19 1
MC Saida U19 2
HT
0
0
FT 1 1
5-4
  TUR U19
Antalyaspor U19 5
Gazisehir Gaziantep FK U19 3
HT
2
1
FT 4 1
3-6
  ISR U19
Beitar Shimshon Tel Aviv U19 2
Hapoel Qiryat Ono U19 1 1
HT
0
0
FT 3 0
2-1
  THA D2
Royal Thai Air Force FC 3
Nonthaburi United
HT
2
0
FT 3 1
4-7
  THA D2
See Kwae FC 1
Nan FC 2
HT
1
0
FT 1 0
9-5
  THA D2
Muangnont Bankunmae FC 3
Bangkok 3
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  THA D2
Surat Thani FC 2
Nakhon Si Thammarat FC
HT
0
1
FT 0 2
0-9
  THA D2
Chamchuri United FC
North Bangkok College 1
HT
1
1
FT 2 1
2-3
  THA D2
Muang Loei United 1
Sisaket United 4
HT
1
0
FT 1 0
1-6
  THA D2
Mahasarakham United FC 1 3
Udon United 1
HT
0
0
FT 1 0
7-1
  ALG U19
NA Hussein Dey U19 1 2
ES Setif U19 1
HT
1
0
FT 3 0
6-1
  ALG U19
Olympique Medea U19 3
RC Arba U19 4
HT
0
0
FT 2 0
3-4
  ALG U19
CS Constantine U19 1
CA Batna U19 2
HT
1
2
FT 2 2
5-4
  ALG U19
USM El Harrach U19 2
JS Bordj Menaiel U19 6
HT
1
1
FT 1 2
6-2
  AUS D1
Sydney FC [6]
Perth Glory [12] 1
HT
0
0
FT 1 2
2-2
  INT CF
Uhersky Brod [9]
Valasske Mezirici
HT
4
0
FT 5 0
7-5
  INT CF
Opava [6]
Hlucin [4]
HT
1
0
FT 1 3
5-1
  INT CF
SK Zapy [5]
Admira Praha [8]
HT
1
2
FT 3 3
0-0
  INT CF
Etar [2]
FC Zagorets
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  INT CF
Legia Warszawa B
LKS Lagow
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  TUR U19
Manisa Belediyespor U19 3
Genclerbirligi U19 1
HT
1
0
FT 1 0
3-12
  TUR U19
Adana Demirspor U19 1 3
Fatih Karagumruk U19 2
HT
1
2
FT 3 2
5-3
  TUR WD1
Yabancilar (w) [11]
Galatasaray SK (W) [6]
HT
0
2
FT 0 6
0-0
  ISR U19
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 2
Hapoel Tel Aviv U19 1
HT
0
0
FT 0 3
0-4
  ISR U19
Beitar Nes Tubruk U19
Hapoel Afula U19
HT
0
0
FT 3 0
12-2
  ISR U19
Hapoel Haifa U19 3
Football Club Nave Yosef U19 1 5
HT
1
2
FT 1 2
4-5
  ISR U19
FC Kfar Qasim U19 2
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  ISR U19
Bnei Sakhnin U19 1 3
Hapoel Kiryat Shmona U19 2
HT
0
3
FT 2 4
4-3
  ISR U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 4
Hapoel Kfar Saba U19 1 2
HT
5
1
FT 6 1
3-5
  TUR U19
Buyuksehir BLD.Spor U19
Goztepe U19
Postp.
  TUR U19
Ankaragucu U19
Denizlispor U19
Postp.
  INT CF
FC Pisek [3]
Dukla Prague [8]
HT
0
1
FT 0 4
2-9
  ALG WL
Afak Relizane(w)
FC Bejaia(w)
HT
2
0
FT 3 0
8-0
  TUR D3
Pazarspor [13]
Nazillispor [4]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  TIP CUP
Vyskov [12]
Brno [1]
HT
1
1
FT 1 3
5-4
  TIP CUP
Zlate Moravce [11] 2
FK Senica [6] 1
HT
1
0
FT 1 2
4-5
  INT CF
SJK Seinajoen [4]
Flora Paide [3]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  ISR U19
Maccabi Haifa U19 2
Hapoel Hadera U19 1
HT
1
0
FT 3 0
4-2
  TUR D3
Bayburt Ozel Idare [5] 1
Turgutluspor [15] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  ISR U19
Maccabi Tel Aviv U19 2
Maccabi Netanya U19 2
HT
2
0
FT 3 0
7-8
  Greece U19
OFI Crete U19 3
Panaitolikos U19 3
HT
0
0
FT 1 2
6-6
  TUR D3
Anadolu Selcukluspor [16]
Ispartaspor [8] 2
HT
0
2
FT 0 4
4-5
  TUR D3
Bukaspor [2] 1
Akhisar Bld.Geng [12] 2
HT
1
1
FT 2 2
10-2
  TUR D3
Erzincanspor [10]
Tarsus Idman Yurdu [15]
HT
0
1
FT 2 1
0-0
  TUR D3
Amedspor [3]
Kirsehir Koyhizmetleri [7]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  TUR D3
Kirklarelispor [6] 4
Ankarademirspor [5] 1
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  TUR D3
S.Urfaspor [11] 1 1
Eskisehirspor [18] 1
HT
0
0
FT 2 0
7-3
  TUR D3
Ankaraspor FK [10] 2
Nigde Belediyespor [20] 2
HT
0
0
FT 1 1
8-2
  TUR D3
Bodrumspor [7] 1
Diyarbakirspor [13]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  TUR D3
Corum Belediyespor [8] 2
Ergene Velimese [18] 2
HT
1
2
FT 1 2
9-3
  TUR D3
Hekimoglu Trabzon [2] 5
Inegolspor [12] 1
HT
1
0
FT 1 0
6-10
  TUR D3
Kahramanmarasspor [19] 2
Etimesgut Belediye Spor [14] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-6
  TUR D3
Sariyer [17] 2
Sakaryaspor [1] 1
HT
0
1
FT 4 1
2-3
  TUR D3
Sivas Dort Eylul Belediyespor [3] 2
Serik Belediyespor [11] 4
HT
0
0
FT 2 1
7-2
  INT CF
Vysehrad [4]
Viktoria Zizkov [16]
HT
0
0
FT 0 2
2-6
  INT CF
Tescoma Zlin [11] 1
Slavia Kromeriz [1] 1
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  INT CF
Astoria Walldorf [12]
Pforzheim
HT
1
1
FT 2 1
5-3
  INT CF
Dinamo Minsk [3]
FK Isloch Minsk [12] 2
HT
1
0
FT 1 1
6-3
  INT CF
Ceska Lipa
Velke Hamry
HT
2
2
FT 6 6
5-4
  INT CF
MFK Dubnica nad Vahom [12]
Jednota Banova
HT
0
0
FT 1 0
4-4
  INT CF
MSK Zilina B [9]
Trinec [14]
HT
0
3
FT 0 3
6-8
  INT CF
Arka Gdynia [7]
Olimpia Elblag [5] 1
HT
1
1
FT 2 1
6-4
  INT CF
NK Dubrava Zagreb [4] 1
Radnik Sesvete [13]
HT
1
1
FT 3 2
5-6
  INT CF
FC Viktoria Plzen [2]
Mlada Boleslav [6]
HT
0
0
FT 0 1
8-3
  INT CF
Banik Most Sous
Usti nad Labem [11]
HT
0
2
FT 0 3
3-5
  INT CF
ZNK Osijek [3]
Tabor Sezana [8] 2
HT
2
0
FT 3 0
9-1
  INT CF
Lisen [3]
Slovan Bratislava [1]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  INT CF
Istra 1961 Pula [9] 2
NK Dugopolje [7] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-3
  INT CF
Slovan Velvary [8] 1
FK Graffin Vlasim [4]
HT
3
1
FT 3 3
0-0
  INT CF
NK Olimpija Ljubljana [3]
Szombathelyi Haladas [4]
HT
1
0
FT 2 3
0-0
  INT CF
Silkeborg [6]
Middelfart G og [12]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Vysocina jihlava [10]
Zivanice [4]
HT
0
0
FT 2 1
4-1
  TUR 3B
Catalca Spor [9] 4
Kelkit Belediye Hurriyet [6] 2
HT
1
0
FT 1 0
1-2
  TUR 3B
Sile Yildizspor [3] 1
Yesilyurt Belediyespor [12] 2
HT
0
1
FT 1 1
7-2
  TUR U19
Sivasspor U19 3
Fenerbahce U19 4
HT
1
0
FT 4 0
6-4
  ISR U19
Ashdod MS U19 2
Beitar Jerusalem Oren U19 1 2
HT
1
0
FT 2 1
1-3
  THA D1
Trat FC [1]
Raj Pracha FC [16] 3
HT
1
0
FT 1 0
4-1
  THA D2
Chiangrai FC
Nakhon Mae Sot United FC 1
HT
1
0
FT 1 0
1-4
  Greece U19
Olympiakos Piraeus U19 1
PAS Giannina U19
HT
1
2
FT 2 3
8-2
  Ken-SL
Coastal Heroes
MCF FC 2
HT
1
1
FT 1 1
2-3
  ISR U19
Hapoel Ramat Gan U19 1
Ironi Nesher U19 2
HT
1
0
FT 2 0
11-0
  TUR D1
Yeni Malatyaspor [20] 2
Besiktas JK [5] 2
HT
0
0
FT 1 1
3-6
  TFF 1. Lig
Manisa BB Spor [11] 2
Genclerbirligi [10] 3
HT
0
1
FT 3 1
9-1
  TFF 1. Lig
Umraniyespor [1] 3
Menemen Belediye Spor [15] 1 3
HT
1
0
FT 2 1
4-1
  INT CF
FC Gomel [4] 4
FC Belshina Babruisk 3
HT
3
0
FT 4 0
7-4
  INT CF
Chrobry Glogow [8] 1
Miedz Legnica [1] 2
HT
1
3
FT 1 3
3-2
  INT CF
Dila Gori [3] 1
FC Sioni Bolnisi [2]
HT
0
0
FT 2 2
4-11
  INT CF
BATE Borisov [2]
Slutsksakhar Slutsk [10]
HT
1
0
FT 3 0
8-2
  ISR U19
Hapoel Raanana Roei U19 1
Maccabi Petach Tikva U19
HT
1
1
FT 1 3
4-4
  Est WT
Parnu JK [8] 1
Flora Tallinn II [5] 1
HT
0
0
FT 1 1
6-4
  POR D2
Vilafranquense [14] 4
Nacional da Madeira [5] 3
HT
2
2
FT 4 3
4-7
  Por U23
Vizela U23 [5] 1
Farense U23 [7]
HT
2
0
FT 3 1
11-2
  INT CF
Ruckersdorf
ATUS Ferach 1
HT
0
2
FT 2 2
4-4
  INT CF
SC Gleisdorf [12]
Weinland Gamlitz
HT
1
0
FT 2 1
3-3
  INT CF
GKS Tychy [6]
LKS Goczalkowice Zdroj
HT
0
2
FT 0 2
6-4
  INT CF
Unirea Dej [10] 1
Hermannstadt [2] 1
HT
0
1
FT 0 1
2-1
  INT CF
HNK Gorica [5] 1
Rudes [3] 1
HT
0
1
FT 1 3
4-3
  INT CF
Fremad Amager [12] 2
AB Copenhagen [5]
HT
2
1
FT 4 1
8-3
  INT CF
Odra Opole [10]
Polonia Bytom
HT
1
1
FT 7 1
7-7
  INT CF
Korona Kielce [3] 2
Wisla Pulawy [10] 3
HT
1
0
FT 2 1
9-6
  INT CF
KP Calisia Kalisz [12]
Mieszko Gniezno
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  INT CF
Herfolge Boldklub Koge [7]
KFUM Roskilde
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Zaglebie Sosnowiec [14]
Puszcza Niepolomice [15]
HT
0
0
FT 0 1
6-2
  INT CF
Widzew lodz [2]
Chojniczanka Chojnice [2]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  INT CF
FC Wacker Innsbruck [7]
Kufstein [7]
HT
1
2
FT 4 2
0-0
  INT CF
Nykobing FC [6]
Hillerod Fodbold [2]
HT
2
1
FT 3 1
0-0
  INT CF
FC Dunav Ruse
FC Dobrudzha [17]
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  INT CF
SG Essen-Schonebeck (w) [9]
Herforder SV (w)
HT
6
0
FT 8 0
9-0
  THA PR
Prachuap Khiri Khan [15] 2
Chiangrai United [7] 3
HT
0
1
FT 1 3
5-1
  THA PR
Samut Prakan City [14] 1 2
BEC Tero Sasana [11] 2
HT
0
1
FT 1 1
3-2
  Spain D4
Ursaria 3
Las Rozas 4
HT
1
1
FT 2 1
1-6
  MAL D2
San Gwann [8] 2
Lija Athletic [5] 4
HT
2
1
FT 4 1
0-6
  THA D1
Lamphun Warrior [3] 3
Sukhothai [2] 1 4
HT
0
0
FT 1 1
4-3
  THA D2
Bankhai United 1
Chanthaburi FC 2
HT
1
0
FT 3 0
10-5
  Zam SL
Indeni FC 3
Kafue Celtic FC 1
HT
2
1
FT 2 1
1-8
  Tanzania PL
Tanzania Prisons
Azam 2
HT
0
1
FT 0 4
4-4
  SPA WD2
Alhama CF (w) 2
Real Union de Tenerife (W)
HT
2
0
FT 3 0
7-1
  SPA WD2
RCD Espanyol (w) 1
Osasuna (w) 3
HT
1
2
FT 2 2
2-2
  POR D3
Clube Condeixa 2
ARC Oleiros 3
HT
1
0
FT 1 0
2-1
  Greece U19
Ionikos U19 2
Panathinaikos U19 2
HT
0
1
FT 1 2
5-7
  SPA LU19
Barcelona U19
Lleida Esportiu U19 2
HT
2
0
FT 5 0
7-2
  POR L3
FC Felgueiras 2
CF Canelas 2010 2
HT
0
0
FT 2 1
6-1
  MAC D1
Casa De Portugal [10] 2
CD Monte Carlo [3]
HT
0
3
FT 0 6
0-19
  SPA WD2
Cacereno (W)
Madrid CFF II (w)
Postp.
  ALG U19
RC Kouba U19 1 1
Ain Defla U19 1
HT
2
1
FT 3 2
3-3
  IRN PR
Mes Rafsanjan [6]
Sepahan [4]
HT
2
1
FT 3 1
0-0
  INT CF
GKS Jastrzebie [17] 1
GKS Katowice [13]
HT
0
0
FT 1 2
5-7
  INT CF
Hertha Zehlendorf 1 3
Tennis Borussia Berlin [11] 2
HT
2
0
FT 2 2
5-5
  INT CF
Naestved [1]
Roskilde
HT
3
0
FT 3 1
8-4
  INT CF
Resovia Rzeszow [11]
Hutnik Krakow [17]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  INT CF
FC Koper [2]
Kapfenberg [10]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  THA D1
Lampang FC [5] 1
Kasetsart FC [12] 2
HT
3
1
FT 5 1
5-6
  IWD1
Sassuolo (w) [2]
AGSM Verona (w) [12]
HT
2
0
FT 4 0
11-1
  SPA LU19
Arucas CF U19 1
CD Marino U19
HT
1
0
FT 3 0
5-0
  TIP CUP
FK MAS Taborsko [9] 3
SK Slovan Varnsdorf [7]
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  INT CF
Neman Grodno [7] 1
Dinamo Brest [9] 1
HT
2
1
FT 3 3
12-2
  INT CF
SC Znojmo [14]
MFK Skalica [4]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  INT CF
Brondby IF [3]
Lyngby [3]
HT
1
0
FT 1 4
2-2
  INT CF
Deutschlandsberger SC [2]
Grazer AK [8]
HT
1
2
FT 1 2
0-0
  INT CF
KP Starogard Gdanski 1
Gedania Gdansk 1
HT
1
1
FT 1 2
4-6
  INT CF
Hajduk Split [4]
FK Velez Mostar [8] 2
HT
0
0
FT 1 1
4-3
  INT CF
Gyori ETO [6] 1
Rapid Vienna (Youth) [11] 2
HT
1
2
FT 3 2
8-3
  INT CF
FK Zalgiris Vilnius [1] 2
Rigas Futbola skola [1] 2
HT
0
1
FT 2 2
15-6
  INT CF
Michalovce [8]
Slavoj Trebisov [10] 1
HT
1
0
FT 3 2
5-7
  INT CF
LKS Lodz [9] 1 2
Motor Lublin [7] 2
HT
0
1
FT 2 1
5-8
  INT CF
Shelbourne [1]
Wexford (Youth) [8]
HT
0
0
FT 2 0
7-0
  INT CF
Cukaricki Stankom [3]
PFK Kuban [16]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  INT CF
OKS Stomil Olsztyn [16]
Sokol Ostroda [18]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  INT CF
AC Oulu [11]
Jaro [4]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Djurgardens [3]
Vasteras SK FK [12]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Landskrona BoIS [6]
Helsingor [1]
HT
0
0
FT 2 3
0-0
  INT CF
Lokomotiv Plovdiv [7]
FC Maritsa 1921 [7]
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  INT CF
Bayern Munchen (Youth) [2]
FC Ismaning
HT
1
0
FT 5 0
0-0
  INT CF
Kriens [10]
Hergiswil
HT
3
0
FT 6 0
5-1
  INT CF
Lech II Poznan [6] 1
Slask Wroclaw II [11]
HT
2
2
FT 3 3
3-2
  INT CF
VSK Arhus 2
Young Boys FD 1
HT
1
2
FT 1 4
5-4
  INT CF
Peresvet Podolsk [4]
Kvant Obninsk [9]
HT
2
1
FT 5 2
0-0
  INT CF
Longford Town [2]
Shamrock Rovers [1]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  INT CF
CA River Plate [12]
Deportivo Maldonado [11]
HT
0
1
FT 2 1
0-0
  INT CF
Wanderers FC [4]
Rentistas [14]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  INT CF
FC Tundzha 1915
FC Sozopol [11]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  INT CF
Slavia Sofia [5]
Metalist Kharkiv [1]
HT
0
1
FT 0 5
0-0
  INT CF
Young Boys [3]
Lausanne Sports [9]
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  INT CF
Halmstads [14]
Falkenberg
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  THA PR
BG Pathum United [5] 1
Nong Bua Lamphu [8] 2
HT
0
0
FT 1 1
6-6
  THA D1
Nakhon Pathom FC [15] 3
Navy FC [18] 1
HT
3
0
FT 3 2
3-5
  THA D1
Ayutthaya United [13] 2
Phrae United FC [9] 1
HT
0
0
FT 2 2
3-4
  RWA D1
Nyanza FC
Sunrise FC 3
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  RWA D1
Garhwal Heroes FC 2
UR FC 1
HT
1
0
FT 2 0
7-1
  RWA D1
The Winners FC 1
La Jeunesse FC 2
HT
0
0
FT 0 0
9-7
  Ken-SL
Mwatate United 1
Dandora Love 1 4
HT
0
0
FT 1 2
5-4
  Ken-SL
Kericho 2
Silibwet Leons FC 1
HT
1
1
FT 3 1
10-4
  Ken-SL
Kibera Black Stars 2
Vihiga United
HT
1
0
FT 1 0
3-11
  Ken-SL
Fortune Sacco 2
Migori Youth 1
HT
2
0
FT 3 1
6-1
  Ire LSL
Dublin University FC 1
Portlaoise AFC 1
HT
0
0
FT 1 0
7-3
  SPA WD2
UD Granadilla Tenerife Sur B (w) 5
Elche (w) 2
HT
0
1
FT 1 2
5-2
  SPA LU19
Recreativo Huelva U19
Sporting Ceuta U19 4
HT
1
0
FT 3 0
0-1
  REWT
Fram Reykjavik (w) [7]
Valur (w) [1]
HT
0
6
FT 0 11
0-0
  INT CF
FC Inter
PIF Parainen
Canceled
  GER Reg
VfB Auerbach [20]
VSG Altglienicke [7]
Postp.
  LBN D1
Al-Ahed [1] 2
Al-Safa [9] 1
HT
2
0
FT 2 1
7-0
  LBN D1
Al-Hikma [10] 2
Al Akhaahli Alay [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-8
  Ken-SL
Kisumu All Stars 2
Shabana FC 2
HT
0
0
FT 1 0
5-9
  Uganda C
Kalongo Utd
Adjumani Town Center 2
HT
1
0
FT 1 0
8-2
  KSA YTH
Al-Ettifaq (Youth) [6]
Al Khaleej Youths [16]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  ENG PR
Everton [16] 5
Aston Villa [13] 4
HT
0
1
FT 0 1
9-2
  ENG LCH
Nottingham Forest [10] 2
Derby County [23] 1 5
HT
0
0
FT 2 1
4-2
  ENG LCH
Bristol City [16] 1
Cardiff City [20] 2
HT
1
1
FT 3 2
3-6
  GER D2
SC Paderborn 07 [9] 3
Werder Bremen [6] 2
HT
2
1
FT 3 4
3-12
  GER D2
Hansa Rostock [15] 1
Heidenheimer [5]
HT
0
0
FT 0 0
7-5
  GER D2
Ingolstadt [18] 2
Darmstadt [2] 3
HT
0
1
FT 0 2
1-6
  ROM D1
Chindia Targoviste [11] 2
FC Voluntari [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  SCOFAC
Auchinleck Talbot
Heart of Midlothian [3]
HT
0
2
FT 0 5
1-8
  INT CF
NK Opatija [16] 1
Kustosija [14]
HT
1
2
FT 1 3
4-4
  INT CF
Znicz Pruszkow [14]
GKS Belchatow [15]
HT
0
1
FT 0 1
5-6
  INT CF
Chemnitzer [6]
SpVgg Bayreuth [1]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  KSA D2
Al-Riyadh [2] 2
Al-Sharq [13] 4
HT
0
1
FT 1 1
5-2
  CYP D2
Asil Lysi [16] 2
Akritas Chloraka [3] 5
HT
0
0
FT 1 1
8-6
  CYP D2
E.N.Paralimniou [2] 3
Nea Salamis [1] 3
HT
1
0
FT 1 0
7-5
  CYP D2
Onisilos Sotiras [7] 2
Ermis Aradippou [6] 1
HT
1
1
FT 1 2
3-8
  EGY LC
Pharco [5] 1
Talaea EI-Gaish [16] 1
HT
0
0
FT 0 0
2-6
  EGY LC
Ceramica Cleopatra FC [9] 1 3
Enppi [11] 1
HT
0
0
FT 1 2
4-6
  Greece U19
Aris Thessaloniki U19 2
PAS Lamia U19 1
HT
3
0
FT 5 0
5-3
  Greece U19
Volos Nps U19 4
PAOK Saloniki U19 3
HT
0
2
FT 0 3
5-5
  Est WT
Levadia Tallinn [1] 1
Tallinna JK Legion [5]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  KSA PR
Al-Feiha [8] 3
Al-Tai [11] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-11
  KSA D2
Al-Nojoom [12] 1
Al Liwaa [11] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  RWA WL
Rambu