SPA D2
Sporting Gijon [15] 1
SD Amorebieta [20] 4
HT
0
1
FT 2 1
5-1
  BEL D1
Saint Gilloise [1] 3
Racing Genk [9]
HT
1
0
FT 2 1
5-6
  SPDRFEF
Real Balompedica Linense [6] 1
Gimnastic Tarragona [12] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-8
  SPA D3
CD Izarra [2] 3
SD Gernika [2] 4
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  BEL D2
Excelsior Virton [8] 2 2
Red Star Waasland [3] 1
HT
0
2
FT 0 4
2-10
  ROM D1
UTA Arad [9] 3
Gaz Metan Medias [13] 5
HT
0
0
FT 0 1
3-1
  MAL D1
Sirens [7] 2
Santa Lucia [11]
HT
1
1
FT 2 1
5-7
  INT CF
FC Espoir Tsevie 2
Tambo FC 4
HT
0
0
FT 2 0
5-9
  ENG FAWSL
West Ham United (w) [8]
Everton FC (w) [9]
HT
1
0
FT 3 0
6-5
  ENG WPR
Bristol Academy (w) [5] 1
Charlton (w) [6] 1
HT
0
1
FT 0 2
1-5
  ENG WPR
Watford (w) [12] 2
Blackburn Rovers (w) [10]
HT
0
0
FT 0 0
6-7
  NGA PR
Abia Warriors [12] 2
Akwa Starlets [16] 3
HT
0
0
FT 1 1
9-1
  NGA PR
Akwa United [6] 2
Sunshine Stars FC [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  NGA PR
Kano Pillars [15]
MFM FC [20]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  NGA PR
Lobi Stars [11]
Enyimba [7]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  NGA PR
Nasarawa United [10]
Katsina United [14] 3
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  NGA PR
Wikki Tourist [9] 1
Plateau United [4] 2
HT
1
1
FT 2 1
6-8
  Spain D4
CF Soller 3
Constancia 2
HT
0
2
FT 0 3
10-3
  Spain D4
ED Moratalaz 3
CD Paracuellos Antamira 2
HT
0
0
FT 0 2
3-3
  Spain D4
Racing Villalbes
Juvenil Ponteareas 4
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  Spain D4
UCAM Murcia CF B
Archena Sport
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
Bell Bridget
Barbastro
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Biescas
Epila CF
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  Spain D4
Santa Anastasia
CD Carinena
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
AD San Clemente
Albacete B
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
SD Noja
Castro
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
SD Torina
Atletico Albericia
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  MEX U20
Pumas U20 [7] 3
Tigres UANL U20 [4] 5
HT
0
1
FT 2 1
3-3
  AGB LE
Wiliete [5] 2
Bravos do Maquis [7] 2
HT
0
0
FT 0 2
8-7
  SPA WD2
Barcelona B (w) 2
Prainsa Zaragoza (w) 3
HT
0
0
FT 1 0
3-4
  GIB PD
Lynx FC 5
Mons Calpe SC 2
HT
0
3
FT 2 3
6-3
  POR D3
CD Gouveia 1
Valadares Gaia FC 3
HT
0
2
FT 1 3
3-7
  POR D3
Berco SC 1
Macedo Cavaleiros 3
HT
0
1
FT 1 4
4-6
  POR D3
Loures 4
CF Os Belenenses 2
HT
0
1
FT 2 2
6-5
  POR D3
Vila Real 3
Santa Marta de Penaguiao 3
HT
1
0
FT 1 0
9-7
  POR D3
USC Paredes 1
Vila Mea 4
HT
1
0
FT 2 0
2-15
  POR D3
Vianense 3
CSD Camara Lobos 2
HT
1
0
FT 1 0
11-4
  POR D3
Maria da Fonte 5
Merelinense 2
HT
1
0
FT 2 1
1-5
  POR D3
Uniao de Coimbra 4
Ferreira de Aves 4
HT
0
0
FT 0 0
8-6
  POR D3
Amarante 4
Tirsense 6
HT
0
1
FT 0 1
11-3
  POR D3
GD Vitoria Sernache 3
Marinhense 3
HT
1
1
FT 1 1
5-3
  POR D3
Sintrense 2
Coruchense 1 6
HT
0
1
FT 1 1
7-4
  POR D3
Barreirense 4
FC Serpa
HT
0
0
FT 1 1
9-8
  POR D3
Leca 3
Gondomar 4
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  POR D3
Aidan Heinus 3
Sertanense FC 1
HT
0
0
FT 1 1
1-5
  POR D3
Montemor
Mokala Pancheners
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  SPA LU19
Real Betis U19 3
Vazquez Cultural U19 3
HT
0
0
FT 4 0
8-2
  SPA LU19
Fuenlabrada U19 3
Gimnastica Segoviana U19 5
HT
0
0
FT 0 0
8-4
  TOG D1
AS Togo-Port 2
AS OTR 1
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  CRC U20
Alajuelense U20 6
Herediano U20 1
HT
1
0
FT 3 0
1-6
  NPD W
UNAN Managua (W)
Real Esteli (W) 1
HT
1
0
FT 4 0
4-2
  POR L3
Montalegre 3
Sporting Braga II 2
HT
1
0
FT 1 1
4-6
  POR L3
Uniao Leiria 2
Amora FC
HT
2
0
FT 3 0
5-5
  And Cup
Inter Club Escaldes [1]
FC Santa Coloma [5]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
90min[0-0],120min[1-0],Inter Club EscaldesWin
  And Cup
Penya Encarnada
UE Engordany [7]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
90min[0-0],120min[0-3],UE EngordanyWin
  GHA D1
Asante Kotoko FC [1]
Medeama SC [4]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  GHA D1
Bechem United [5] 2
WAFA [16] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-0
  GHA D1
Bibiani Gold Stars [15] 2
Legon Cities FC [13] 2
HT
0
1
FT 2 1
3-3
  GHA D1
Techiman Eleven Wonders [17]
Real Tamale United [9] 1
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  GHA D1
Elmina Sharks [18] 1
Berekum Chelsea [14] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-1
  GHA D1
Great Olympics [8] 1
King Faisal [3] 1
HT
1
0
FT 2 1
10-1
  Est WT
JK Tallinna Kalev II [6]
JK Welco Elekter [10]
HT
1
0
FT 2 1
4-5
  POR L3
FC Caldas
Oriental Dragon
Postp.
  POR L3
Lusitania
S. Joao Ver
Postp.
  SPA D1
Real Madrid [1] 3
Elche [15] 1
HT
0
1
FT 2 2
10-3
  ITA D2
Vicenza [20] 1
Cittadella [9] 2 6
HT
2
2
FT 3 3
8-4
  GRE D1
Atromitos Athens [13] 1 2
AEK Athens [3] 4
HT
0
1
FT 0 2
4-3
  GRE D1
Volos NFC [9] 2
PAOK Saloniki [2]
HT
0
2
FT 0 4
2-3
  Spain D4
CF Illueca
Real Zaragoza B
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  Spain D4
CD Tuilla
SD Navarro CF
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Atletico Tordesillas
UD Santa Marta
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  POR D1
Maritimo [9] 1
Belenenses [18] 1 4
HT
1
1
FT 1 1
7-2
  POR D1
Vitoria Guimaraes [8] 4
Estoril [6] 3
HT
0
1
FT 3 1
4-4
  POR D2
Rio Ave [4] 1
SC Farense [16] 2
HT
2
1
FT 2 1
10-5
  SPA D3
Brea [3] 1
Cerdanyola del Valles [3] 2
HT
3
2
FT 3 3
3-8
  SPA D3
CF Intercity [5] 1 5
Eldense [5] 3
HT
0
0
FT 1 1
2-4
  Spain D4
SP Villafranca 2
CD Miajadas 2
HT
2
0
FT 2 0
5-4
  Spain D4
AD Llerenense 4
Olivenza FC 2
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  Spain D4
Silla CF 1
Torrent C.F 5
HT
0
0
FT 1 1
7-1
  Spain D4
Mazarron CF 1 4
Deportiva Minera 1 2
HT
1
0
FT 1 3
5-3
  Spain D4
CF Trujillo
CD Don Alvaro
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Azkoyen
CA Cirbonero
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  Spain D4
CD Corellano
CD Gares
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  Spain D4
Murchante
UCD Burlades
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  Spain D4
CD Arnedo
Yague CF
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
CD Caspe
Giner Torrero
HT
1
0
FT 5 0
0-0
  Spain D4
Quintanar Del Rey
CD Tarancon
HT
3
0
FT 3 0
0-0
  Spain D4
Luarca CF
Real Titanico Laviana
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Selaya FC
CD Naval
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Anaitasuna
Cultural de Durango
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  Spain D4
Villajoyosa
Recambios Colon CD
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
Almazan
Real Avila CF
HT
1
2
FT 3 2
0-0
  QAT D1
Qatar SC [8] 3
Al-Garrafa [4] 4
HT
0
0
FT 2 3
4-2
  QAT D1
Al-Ahli Doha [9] 1
Al Rayyan [7] 5
HT
1
0
FT 1 1
2-3
  HOL D1
Sparta Rotterdam [16] 1
FC Utrecht [8] 2
HT
0
1
FT 0 3
5-7
  ALB D1
KS Perparimi Kukesi [3] 1
Skenderbeu Korca [8]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  UAE C
Al-Sharjah [4] 1
Banni Yas [7] 1
HT
1
0
FT 2 2
4-3
  SPDRFEF
Racing de Ferrol [7]
UD Logrones [8] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  SPDRFEF
Unionistas de Salamanca [6] 1
CF Rayo Majadahonda [4]
HT
0
1
FT 2 1
9-3
  SPDRFEF
Castellon [8] 1
CD Linares Deportivo [15] 1 2
HT
1
0
FT 1 1
9-3
  SPA D3
Compostela [1] 1 2
Pontevedra [1] 5
HT
0
1
FT 1 1
3-4
  SPA D3
G. Segoviana [1]
AD Union Adarve [1] 1
HT
1
0
FT 1 1
4-3
  SPA D3
AD San Juan [2]
CD Cayon [2] 4
HT
0
0
FT 0 1
4-2
  SPA D3
Arenas Club de Getxo [2] 2
Pena Sport [2] 3
HT
1
0
FT 6 0
1-4
  SPA D3
Rio Sports [2] 3
Naxara [2] 2
HT
0
0
FT 1 0
6-1
  SPA D3
Club Deportivo Tropezon [2] 1 1
Osasuna B [2]
HT
0
1
FT 0 3
4-4
  SPA D3
CF Badalona [3] 2
CD Ebro [3] 2
HT
0
0
FT 1 1
6-2
  SPA D3
UD Alzira [5] 3
Ejido [5] 2
HT
0
0
FT 2 0
4-1
  SPA D3
CD Marchamalo [5] 4
Real Murcia [5] 1 2
HT
1
0
FT 1 1
9-3
  SPA D3
Antequera CF [4] 4
CD Coria [4] 4
HT
0
0
FT 0 0
2-2
  SPA D3
Cordoba [4] 1
Xerez Deportivo FC [4] 4
HT
2
0
FT 4 0
7-3
  CAF NC
Burkina Faso [60] 6
Gabon [89] 1 8
HT
1
0
FT 1 1
4-10
90min[1-1],120min[1-1],Pen[7-6],Burkina FasoWin
  TUR D1
Galatasaray [14] 2
Trabzonspor [1] 4
HT
1
0
FT 1 2
4-8
  INT CF
IFK Mariehamn [10]
Aland
HT
3
0
FT 5 0
0-0
  ISL
Mohun Bagan(Ind) [7] 2
Odisha FC [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
7-6
  Spain D4
Gimnastica Torrelavega 2
U.M. Escobedo 1 2
HT
0
1
FT 1 1
8-0
  Spain D4
CDFC La Calzada 3
CA River Ebro 2
HT
0
0
FT 1 0
3-2
  Spain D4
Barakaldo CF 4
CD Lagun Onak 3
HT
2
0
FT 2 2
7-4
  Spain D4
Callosa Deportiva CF 4
Hercules II 1 4
HT
0
0
FT 1 0
3-5
  Spain D4
Ciudad de Murcia 3
Murcia B 3
HT
0
0
FT 0 1
10-3
  Spain D4
Valencia CF Mestalla 4
Jove Espanol 1 3
HT
0
0
FT 1 0
4-1
  Spain D4
CD Estradense
CF Alondras
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
CF Noia
Sofan
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
Ceuta B
CD Utrera
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  Spain D4
CD Bullense
Lorca Deportiva FC
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
Haro Deportivo
CD Agoncillo
HT
1
1
FT 3 2
0-0
  Spain D4
Tudelano
Vianes
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  Spain D4
Huracan de Balazote
CP Villarrobledo
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  Spain D4
Urraca
CD Praviano
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
SD Textil Escudo
CD Guarnizo
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
CF Vimenor
UC Cartes
HT
3
0
FT 3 1
0-0
  Spain D4
Arandina
CD Guijuelo
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  SCO WPL
Glasgow Rangers (w) [1]
Hibernian (w) [4] 2
HT
0
1
FT 2 1
4-1
  SPA WD2
CE Europa (w)
CD Fontsanta Fatjo (W) 1
HT
4
0
FT 6 0
7-2
  POR D3
Praiense 2
GD Fontinhas 3
HT
1
0
FT 1 2
6-8
  POR D3
Camacha 4
Vilaverdense 4
HT
0
0
FT 1 2
3-6
  POR D3
Operario Desportivo Lagoa 3
Sacavenense 1 4
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  SPA LU19
Mallorca U19 2
UD Unificacion Bellvitge U19
HT
2
0
FT 2 2
3-1
  GFA PR
Real Banjul 1 3
Marimoo 1
HT
2
0
FT 2 0
3-4
  NPD W
Somotillo FC (W)
Juventus Managua (W) 3
HT
0
0
FT 0 0
9-1
  ICE CH B
Vikingur Olafsvik
KV Reykjavik [2]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  TFF 1. Lig
Eyupspor [5]
Bursaspor [17]
Abd
  FRA D1
Montpellier [10] 2
Monaco [6] 2
HT
2
1
FT 3 2
5-10
  ENG PR
Chelsea [3] 2
Tottenham Hotspur [6] 1
HT
0
0
FT 2 0
10-3
  GER D1
Hertha Berlin [13] 1
Bayern Munchen [1]
HT
0
2
FT 1 4
4-9
  ITA C1
Avellino [3] 1
AC Monopoli [2] 1
HT
1
1
FT 2 2
9-0
  ITA C1
Bari [1] 3
Catania [13] 7
HT
1
2
FT 3 3
8-3
  ITA C1
Nuovo Campobasso [15] 2
Juve Stabia [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  ITA C1
Foggia [9] 3
Latina [12] 4
HT
0
2
FT 1 3
6-6
  ITA C1
Nuova Monterosi [14] 2
Potenza [19] 4
HT
0
1
FT 3 1
5-0
  ITA C1
AZ Picerno ASD [10] 3
Turris Neapolis [4] 3
HT
0
0
FT 0 1
6-7
  ITA C1
Taranto Sport [8] 1
Paganese [16] 1 3
HT
1
0
FT 1 1
5-6
  ITA C1
Vibonese [20] 1
A.S Andria Bat [18] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  ITA C1
Francavilla [6] 3
Messina [17] 1
HT
3
0
FT 5 1
4-8
  UFC
Portugal Indoor Soccer
Netherland Futsal
HT
2
0
FT 4 1
0-0
  Spain D4
Uritarra
Alaves B
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  Mal PD
AS Korofina 1
USFAS Bamako 1
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  ITA D1
Empoli [11] 2
AS Roma [8] 2
HT
0
4
FT 2 4
2-3
  SPA D3
Atletico Mancha real [5] 2
Aguilas CF [5] 5
HT
1
0
FT 5 0
4-2
  ISR D1
Hapoel Bnei Sakhnin FC [9] 5
Ashdod MS [10] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-1
  CYP D1
Doxa Katokopias [9] 3
Olympiakos Nicosia FC [10] 4
HT
0
0
FT 0 0
2-9
  MAL D1
Floriana F.C. [2] 7
Birkirkara FC [4] 3
HT
1
0
FT 1 0
1-4
  Spain D4
CD Vitoria(SPA) 5
SD Deusto 4
HT
1
0
FT 1 0
2-4
  Spain D4
Huetor Tajar 3
UD San Pedro 2
HT
2
0
FT 2 0
5-3
  Spain D4
Lucena CF
UD Tomares
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
CD Guadalajara
La Roda CF
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  MEX U20
Santos Laguna U20 [17] 1 1
Necaxa U20 [14] 4
HT
0
3
FT 0 3
5-8
  MAL D2
Melita FC Saint Julian [6]
Pembroke Athleta [2]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  GUA D2
CD Zacapa 4
Deportivo Sanarate 2
HT
0
0
FT 1 0
7-7
  GUA D2
Puerto San Jose 2
CSD Amatitlan 4
HT
2
0
FT 2 0
5-8
  SPA D2
SD Huesca [12] 3
Ponferradina [5] 2
HT
0
1
FT 1 2
5-5
  SPA D2
Girona [6] 2
CD Lugo [13] 3
HT
0
0
FT 1 1
2-1
  SPA D1
Rayo Vallecano [8] 1
Athletic Bilbao [10] 6
HT
0
1
FT 0 1
9-7
  SPA D1
Real Sociedad [5] 1
Getafe [16] 1
HT
0
0
FT 0 0
7-2
  ITA D2
Lecce [6] 3
Cremonese [4] 3
HT
1
1
FT 2 1
10-5
  BEL D1
Mechelen [8] 3
Anderlecht [4] 2
HT
0
1
FT 0 1
4-4
  GRE D1
Olympiakos Piraeus [1]
Pas Giannina [5] 2
HT
1
0
FT 2 0
6-1
  Spain D4
Caudal 4
SD Lenense 2
HT
2
0
FT 2 0
2-4
  Spain D4
Atletico Porcuna CF
Real Jaen CF
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  GIB PD
Lions Gibraltar
Glacis United FC
HT
0
5
FT 0 7
0-0
  POR D1
Gil Vicente [5] 3
Portimonense [7] 1 6
HT
0
0
FT 1 0
12-2
  POR D2
SL Benfica B [1] 1
Penafiel [7] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-6
  ROM D1
FC Steaua Bucuresti [2] 4
CFR Cluj [1] 2
HT
1
2
FT 3 3
3-2
  GUA D1
CD Achuapa [9] 2
Santa Lucia Cotzumalguapa [10] 2
HT
0
1
FT 0 3
6-4
  GUA D1
CD Puerto de Iztapa [11] 4
CSD Solola [7] 2
HT
2
0
FT 2 2
6-1
  MEX D1
Pumas U.N.A.M. [3] 1
Tigres UANL [14] 2
HT
1
0
FT 1 2
4-4
  BRA PE
Vera Cruz PE [6] 3
Reet [7] 2
HT
1
1
FT 1 2
1-5
  MAL D2
Senglea Athletic [9] 3
Mgarr United FC [10] 3
HT
0
0
FT 0 0
10-5
  SLV Rl
CD FAS Reserves 2
CD Aguila Reserves 2
HT
0
1
FT 0 1
4-2
  SLV Rl
Atletico Marte Reserves 3 3
CD Luis Angel Firpo Reserves 3
HT
0
1
FT 1 1
5-2
  GUA D2
Deportivo Mictlan 3
Club Aurora 1
HT
2
0
FT 4 0
6-3
  Bra SD
Dinamo EC 4
Desportiva Alianca AL 5
HT
0
1
FT 1 2
10-5
  Bra SD
CRB AL 1 4
AA Dimensao Saude 2
HT
0
1
FT 0 3
1-4
  JAM D1
Humble Lions [12] 2
Siti Worley Garden J [8] 1
HT
1
1
FT 2 2
4-6
  ISR D1
Maccabi Petah Tikva FC [14] 4
Hapoel Beer Sheva [2] 5
HT
0
0
FT 0 1
4-6
  BRA SE
AD Atletica Gloriense 1
Lagarto
HT
1
0
FT 1 2
3-5
  BRA DF
Sociedade Esportiva Unai DF 3
SE Santa Maria 6
HT
0
2
FT 1 2
3-4
  BRA DF
AA Luziania
Brasilia
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  SLV Rl
Municipal Limeno U20 1
CD Platense Zacatecoluca Reserves
HT
1
1
FT 1 1
3-4
  BRA CM
Sao Jose MA 4
Moto Club Sao Luis MA 1
HT
1
0
FT 1 1
4-5
  SPA RL
Alicante
Universidad Alicante 4
HT
2
0
FT 3 0
8-2
  SPA RL
Serranos B 1
UD Paterna B
HT
1
0
FT 1 1
3-2
  BRA DF
Brasiliense 1
Paranoa EC 3
HT
1
0
FT 2 1
5-4
  ENG FAWSL
Manchester City (w) [5] 4
Arsenal (w) [1] 3
HT
0
0
FT 1 1
5-4
  HOL D1
RKC Waalwijk [14] 2
Fortuna Sittard [17] 4
HT
2
0
FT 2 1
4-5
  CAF NC
Nigeria [36] 1 1
Tunisia [30] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-1
  BEL D2
Mouscron Peruwelz [5] 2
Lierse [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-2
  BRA SP
Gremio Novorizontin [6] 1 1
Palmeiras [5] 1
HT
0
1
FT 0 2
6-4
  Bra PL
Atletico Paranaense [5] 4
Parana PR [8] 3
HT
0
0
FT 1 0
11-5
  Bra PL
Londrina PR [3] 3
Gremio Metropolitano Maringa [6] 4
HT
0
0
FT 2 1
3-5
  BRA CCD1
Hercilio Luz SC [8] 2
Juventus SC [4] 2
HT
0
0
FT 1 0
7-6
  BRA CCD1
Marcilio Dias SC [5] 2
Avai FC SC [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
11-6
  BRA PE
Salgueiros AC [3] 3
Caruaru City FC 3
HT
1
0
FT 2 2
3-4
  BRA CBD
Barcelona BA [8] 1 1
Vitoria BA [7] 3
HT
0
1
FT 0 1
3-9
  BRA CBD
Juazeirense [6] 3
EC Jacuipense [3] 2
HT
0
3
FT 2 5
1-7
  BRA CP
ABC RN [1] 5
America FC Natal RN [3] 5
HT
0
2
FT 1 2
3-2
  BRA CP
Globo [5] 1
Santa Cruz RN [2] 1
HT
1
1
FT 3 3
6-4
  BRA CNF
Altos/PI [13] 4
Alagoinhas Atletico BA [1] 1 1
HT
0
0
FT 1 1
5-1
  COL D2
Tigres Zipaquira [11] 3
Real Cartagena [4] 2
HT
1
1
FT 1 2
6-7
  GFA PR
Fortune FC 1
Falcons FC 2
HT
1
0
FT 1 2
7-3
  BRA CA
Cruzeiro Arapiraca 1
CS Esportivo AL 3
HT
0
0
FT 2 1
2-2
  BRA CT
Nova Conquista/TO
Gurupi
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  POR D2
Estrela da Amadora [9] 2
Clube Desportivo Trofense [13] 4
HT
2
0
FT 2 0
3-6
  ITA D1
AC Milan [2] 2
Juventus [5] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-1
  FRA D1
Paris Saint Germain (PSG) [1]
Reims [14] 1
HT
1
0
FT 4 0
14-0
  SPA D1
Alaves [19]
FC Barcelona [7]
HT
0
0
FT 0 1
1-10
  SPA D2
AD Alcorcon [22] 2
Mirandes [18] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  BEL D1
Cercle Brugge [10] 3
Zulte-Waregem [15] 4
HT
2
0
FT 3 1
3-5
  BRA CP
Potiguar RN [4]
CE Forca e Luz RN [6] 5
HT
0
2
FT 0 2
14-3
  COL D2
Valledupar FC [6] 3
Real Santander [16] 1 3
HT
1
0
FT 1 0
3-2
  BRA PA
AA Corisabba 1 5
Fluminense PI 1
HT
0
0
FT 0 2
1-9
  JAM D1
Mount Pleasant FA [1] 1 3
Harbour View FC [5] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-10
  POR D1
FC Porto [1] 1
FC Famalicao [15] 4
HT
2
0
FT 3 1
7-4
  ARG TB
Talleres de Perico 1 3
Sportivo Alberdi 1 3
HT
2
0
FT 3 0
2-8
  SLV D1
Atletico Marte [7] 3
Luis Angel Firpo [4] 3
HT
1
0
FT 2 1
3-7
  GUA D1
Nueva Concepcion [12] 7
Malacateco [6] 1
HT
0
1
FT 3 3
5-2
  INT CF
Royal Pari FC [5] 2
Real Santa Cruz [11] 1
HT
2
0
FT 3 1
8-3
  BRA CNF
Sousa PB [1] 1
Centro Sportivo Alagoano [5] 3
HT
0
0
FT 1 0
1-8
  BRA MT
Dom Bosco MT 4
Uniao Rondonopolis MT 1 2
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  BRA MT
Luverdense 2
Sport Sinop 1 4
HT
0
0
FT 2 0
6-3
  MEX D3
Lobos ULM
Yalmakan FC 1
HT
0
1
FT 0 1
4-1
  ARG TB
General Paz Junlors 2
Sarmiento de La Banda 1
HT
0
0
FT 1 0
7-5
  ARG TB
Independiente San Cayetano 4
Liniers Bahia Blanca 1 2
HT
0
0
FT 2 1
8-3
  ARG TB
Gutierrez 1
Fundacion Amigos 1 3
HT
1
0
FT 3 0
1-2
  COL D1
Dep.Independiente Medellin [12] 1
Deportes Tolima [3] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-7
  SLV D1
CD FAS [6] 1 4
Aguila [8] 2
HT
0
0
FT 0 3
1-4
  SLV D1
Municipal Limeno [10] 3
CD Platense Municipal Zacatecoluca [11] 2
HT
0
0
FT 2 1
2-5
  ARG TB
CA Juventud Alianza 2
EFI Juniors 2 6
HT
1
0
FT 4 0
7-2
  GFA PR
Wallidan 1
GAMTEL 3
HT
1
0
FT 2 0
3-7
  HON D1
CD Motagua [7] 1
CD Vida [6]
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  Bra PL
Operario Ferroviario PR [1] 3
CE Uniao PR 3
HT
0
0
FT 1 0
14-2
  BRA CCD1
Figueirense [9] 2
Joinville SC [7] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-4
  CHI SC
Univ Catolica [1] 5
Colo Colo [2] 4
HT
0
0
FT 0 2
6-5
  MEX D3
Reboceros de La Piedad 2
Sporting Canamy 1
HT
0
0
FT 1 1
6-2
  CRC U20
AD San Carlos U20 3
ADR Jicaral U20 2
HT
2
0
FT 2 1
4-3
  HON D1
Marathon [4] 1 2
CD Olimpia [3] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-5
  HON D1
Platense [8]
Real Espana [9]
HT
2
1
FT 2 1
0-0
  MEX D2
Monarcas Morelia [2] 1
Monterrey B [3] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-4
  CRS CW
Municipal Perez Zeledon (W) 2
SUVA Sports (w) 4
HT
0
0
FT 3 0
3-4
  ARG TB
Rivadavia Lincoln 3
Mariano Moreno Junin 1 4
HT
1
0
FT 2 0
8-1
  ARG TB
Libertad Concordia 4
Atletico Parana 2
HT
1
2
FT 2 4
5-3
  ARG TB
Libertad Sunchales 3
Atletico San Jorge 5
HT
0
1
FT 0 2
5-4
  ARG TB
Guarani A. Franco 1
San Jorge de Almagro 2
HT
1
1
FT 2 1
5-2
  COL D1
Jaguares de Cordoba [11] 4
Deportivo Cali [7] 1 1
HT
1
1
FT 2 1
3-1
  INT CF
Blooming [14] 4
Oriente Petrolero [6] 1
HT
1
0
FT 1 2
7-3
  ARG TB
Club Sportivo 9 de Julio 1 2
CDA Monte Miaz 1 4
HT
1
1
FT 2 4
6-7
  MEX D1
Santos Laguna [13] 1 1
Necaxa [18] 1
HT
1
1
FT 1 4
4-4
  Mex MFW
Mazatlan FC (w)
Puebla (w) 1
HT
0
0
FT 0 0
3-6
  COL D1
Alianza Petrolera [6] 1
Deportivo Pereira [5] 1
HT
1
1
FT 2 1
5-4
  AFC W
Myanmar (w) [47]
Korea Rep (w) [18]
 
  INT CF
Krylya Sovetov [7]
Radnik Surdulica [13]
 
  IME L1
AFC Thoubal
Ssu Singjamei
 
  INT CF
Slovan Duslo Sala [4]
Lachabadisilahua
 
  TUR WD1
Hatayspor (W) [11]
Fenerbahce SK (W) [5]
 
  AFC W
Philippines (w) [64]
Australia (w) [11]
 
  INT CF
HNK Cibalia [10]
FK Iskra Danilovgrad [5]
 
  Uganda C
Ateker FC
Lugazi Municipal FC
 
  RWA D1
Gorilla FC
Etoile de LEst
 
  IRN D2
Shahid Oraki Eslamshahr
Shahrdari Mahshahr
 
  Por U23
Benfica U23 [1]
Leixoes U23 [3]
 
  INT CF
FC Copenhagen [2]
Helsingor [1]
 
  INT CF
CSKA Moscow [4]
F91 Dudelange [1]
 
  IRN PR
Fajr Sepasi [14]
Nassaji Mazandaran [10]
 
  INT CF
Spartak Trnava [2]
Aalborg [4]
 
  INT CF
Zira FK [3]
Bregalnica Stip [4]
 
  AFC W
Indonesia (w) [94]
Thailand (w) [38]
 
  INT CF
Metalist Kharkiv [1]
Slovan Liberec [9]
 
  INT CF
FK Gilan Gabala [2]
Bohemians 1905 [12]
 
  INT CF
Lokomotiv Astana [2]
Backa Topola [10]
 
  Ken D1
Wazito FC [15]
Bandari [6]
 
  Ken D1
Nairobi Star City [4]
Kakamega Homeboyz [1]
 
  Ken D1
Vihiga Bullets [18]
Tusker [12]
 
  Uganda C
Free Stars
Bright Stars
 
  Uganda C
Soroti FC
defense forces
 
  Uganda C
Jinja North FC
Maroons
 
  KSA D1
Al Khaleej Club [1]
Al-Jabalain [4]
 
  KSA D1
Al-Orubah [10]
Al-Draih [13]
 
  INT CF
Gornik Leczna [15]
FC Neftci Baku [4]
 
  INT CF
Metallurg Lipetsk [19]
SKA Rostov [1]
 
  INT CF
FK Buducnost Podgorica [3]
FK Mladost DG [4]
 
  RWA D1
Rutsiro FC
Gicumbi FC
 
  RWA D1
Police(RWA)
Bugesera
 
  ENG PU23
Crystal Palace U23 [5]
Liverpool U23 [9]
 
  ENG U23LC
Peterborough United U23 [23]
Burnley U23 [23]
 
  POR L3
UD Santarem
Vitoria Setubal
 
  ENG U23 D1
Wigan U23 [16]
Sheffield Utd U23 [4]
 
  ALG U21
MC Oran U21
NC Magra U21
 
  ENG PU23
Birmingham City U23 [14]
West Bromwich U23 [3]
 
  AFC W
Vietnam (w) [32]
Japan (w) [13]
 
  INT CF
Dynamo Ceske Budejovice [8]
Khimki [16]
 
  INT CF
FC Struga Trim Lum [7]
KF Ferizaj
 
  ISL
East Bengal [10]
Hyderabad FC [4]
 
  ALG U21
RC Arba U21
NA Hussein Dey U21
 
  ALG U21
HB Chelghoum Laid U21
CS Constantine U21
 
  ALG U21
USM Alger U21
Paradou AC U21
 
  ALG U21
CR Belouizdad U21
RC Relizane U21
 
  ALG U21
ASO Chlef U21
WA Tlemcen U21
 
  Ire LSL
Home Farm FC
Glebe North FC
 
  BI PL
Flambeau de LEst [13]
Rukinzo FC [10]
 
  INT FRL
Uzbekistan U23
Zorya [4]
 
  CYP D1
Omonia Nicosia FC [7]
PAEEK [11]
 
  QAT RL
Al Duhail U23
Al Khor Reserves
 
  QAT RL
Al Sadd Reserves
Al Sailiya SC Reserves
 
  QAT RL
Al-Shamal SC Reserves
Al Gharafa U23
 
  Kuw FC
Al-Yarmouk [10]
Al-Jahra [3]