ENG PR
Leeds United [15] 4
Newcastle United [19] 2
HT
0
0
FT 0 1
6-7
  ENG PR
Brentford [14] 2
Wolves [8] 3
HT
0
0
FT 1 2
6-3
  ENG PR
Manchester United [7] 1
West Ham United [4] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  ENG LCH
Reading [21] 3
Huddersfield Town [7] 1
HT
3
3
FT 3 4
4-4
  ENG LCH
Stoke City [8] 2
Fulham [1]
HT
1
2
FT 2 3
3-5
  ENG LCH
Swansea City [17] 3
Preston North End [14] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-9
  ENG LCH
West Bromwich(WBA) [5] 1
Peterborough United [22] 1
HT
0
0
FT 3 0
9-1
  ENG LCH
Coventry City [9] 2
Queens Park Rangers (QPR) [4] 1
HT
0
1
FT 1 2
13-2
  ENG LCH
Blackpool [15] 1
Millwall [13]
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  ENG LCH
Bournemouth AFC [2] 2
Hull City [19] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-7
  ENG LCH
Sheffield United [12]
Luton Town [11] 1
HT
0
0
FT 2 0
8-1
  ENG LCH
Birmingham City [18] 1
Barnsley [24] 2
HT
1
0
FT 2 1
5-3
  SPA D2
Real Zaragoza [16] 2
Real Valladolid [2] 1 1
HT
0
0
FT 0 0
6-6
  ENG L1
Oxford United [7] 1
Sheffield Wednesday [8] 2
HT
1
1
FT 3 2
8-4
  ENG L1
Shrewsbury Town [16] 2
Bolton Wanderers [17] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-4
  ENG L1
Sunderland A.F.C [3] 1
Portsmouth [9] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  ENG L1
Wigan Athletic [2] 1
Gillingham [23] 1
HT
2
0
FT 3 2
5-1
  ENG L1
Cambridge United [13] 3
Crewe Alexandra [22] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-6
  ENG L1
Burton Albion [12] 2
AFC Wimbledon [20]
HT
0
0
FT 1 1
8-1
  ENG L1
Rotherham United [4]
Cheltenham Town [14] 4
HT
1
0
FT 1 0
6-2
  ENG L1
Milton Keynes Dons [5] 1
Doncaster Rovers [24] 3
HT
0
1
FT 0 1
6-5
  ENG L1
Plymouth Argyle [6] 1
Lincoln City [18] 4
HT
1
0
FT 1 2
6-3
  ENG L1
Ipswich Town [11] 3
Accrington Stanley [10] 3
HT
1
1
FT 2 1
1-6
  ENG L1
Charlton Athletic [15] 2
Fleetwood Town [19] 1
HT
0
0
FT 2 0
4-6
  ENG L1
Morecambe [21] 2
Wycombe Wanderers [1] 2
HT
1
1
FT 3 2
5-3
  ENG L2
Barrow [21] 3
Mansfield Town [7] 1 4
HT
1
2
FT 1 3
7-8
  ENG L2
Crawley Town [12] 1
Tranmere Rovers [2] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  ENG L2
Forest Green Rovers [1] 1
Carlisle United [19] 2
HT
1
0
FT 3 0
3-6
  ENG L2
Harrogate Town [14] 1
Oldham Athletic [24] 1
HT
1
0
FT 3 0
6-5
  ENG L2
Hartlepool United [17] 1
Stevenage Borough [20]
HT
0
0
FT 1 1
5-3
  ENG L2
Leyton Orient [13] 4
Port Vale [9] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  ENG L2
Rochdale [18]
Bradford City [11] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  ENG L2
Salford City [10] 2
Colchester United [22] 1
HT
0
2
FT 0 3
3-6
  ENG L2
Scunthorpe United [23] 3
Newport County [6] 1
HT
0
0
FT 0 1
1-9
  ENG L2
Sutton United [3] 1
Northampton Town [4] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  ENG L2
Walsall [15] 1 3
Exeter City [8] 2
HT
0
1
FT 0 2
4-9
  ENG Conf
Altrincham [16]
Torquay United [12]
HT
1
1
FT 1 2
4-11
  ENG Conf
Boreham Wood [4] 1
Weymouth [21] 1
HT
1
1
FT 1 1
5-4
  ENG Conf
Chesterfield [2] 4
Aldershot Town [17] 4
HT
0
0
FT 0 0
11-3
  ENG Conf
Grimsby Town [9] 2
Bromley [6] 1
HT
1
1
FT 1 2
8-3
  ENG Conf
Maidenhead United [20]
Halifax Town [1] 1
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  ENG Conf
Solihull Moors [10]
Dover Athletic [23] 1
HT
4
0
FT 5 0
3-3
  ENG Conf
Woking [14]
Wealdstone FC [19] 1 2
HT
1
0
FT 2 0
7-3
  ENG Conf
Yeovil Town [11] 1
Wrexham [8] 1
HT
1
0
FT 1 2
1-2
  ENG CS
Bath City [16] 2
Eastbourne Borough [10]
HT
2
0
FT 2 1
9-3
  ENG CS
Billericay Town [20] 2
Havant Waterlooville [11] 2
HT
0
0
FT 1 1
3-10
  ENG CS
Dartford [5]
Hampton Richmond Borough [15]
HT
2
1
FT 2 2
5-4
  ENG CS
Dorking [1] 2
Ebbsfleet United [2] 1 6
HT
1
0
FT 5 1
4-3
  ENG CS
Dulwich Hamlet [7] 1
Concord Rangers [13] 2
HT
2
0
FT 4 1
1-7
  ENG CS
Hungerford Town [9] 1
Chelmsford City [17] 2
HT
1
1
FT 2 1
2-4
  ENG CS
St Albans City [8] 2
Maidstone United [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
1-10
  ENG CS
Tonbridge Angels [19]
Hemel Hempstead Town [14] 2
HT
1
1
FT 1 1
3-5
  ENG CS
Welling United [18] 1
Oxford City [4] 3
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  ENG CN
AFC Fylde [3] 3
Guiseley [20] 1 4
HT
2
1
FT 2 1
5-4
  ENG CN
AFC Telford United [22] 2
Darlington [11] 1 1
HT
1
0
FT 5 0
4-5
  ENG CN
Alfreton Town [12]
Blyth Spartans [17] 1
HT
0
0
FT 0 1
8-2
  ENG CN
Brackley Town [2] 1
Chorley FC [4] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-6
  ENG CN
Bradford Park Avenue [19] 2 3
Kettering Town [8] 1
HT
1
0
FT 2 1
2-6
  ENG CN
Curzon Ashton FC [9] 3
Chester FC [16] 1
HT
2
0
FT 4 3
4-3
  ENG CN
Farsley Celtic [21] 3
Hereford United [14] 1
HT
0
1
FT 0 4
5-7
  ENG CN
Gateshead [1] 1
Leamington [15]
HT
1
0
FT 3 1
3-7
  ENG CN
Gloucester City [18] 1 3
Southport FC [6] 2
HT
0
1
FT 0 1
6-2
  ENG CN
Kidderminster Harriers [5] 1
York City [13] 1
HT
2
0
FT 3 0
5-2
  ENG CN
Spennymoor Town [10] 1
Boston United [7] 1
HT
1
1
FT 1 1
4-8
  ENG-S PR
Beaconsfield SYCOB [13]
Taunton Town [4]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  ENG-S PR
Dorchester Town [19]
Chesham United [8]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  ENG-S PR
Gosport Borough [7]
Harrow Borough [12]
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  ENG-S PR
Hendon [14]
Poole Town [9]
HT
2
0
FT 3 2
0-0
  ENG-S PR
Kings Langley [20]
Farnborough Town [1]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  ENG-S PR
Merthyr Town [21]
Metropolitan Police [2]
HT
1
3
FT 2 3
0-0
  ENG-S PR
Salisbury FC [15]
Weston Super Mare [6]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ENG-S PR
Swindon Supermarine [16] 1
Walton Casuals [10] 3
HT
2
0
FT 6 1
5-3
  ENG-S PR
Truro City [11] 2
Hayes Yeading United [3]
HT
0
0
FT 2 1
3-4
  ENG-S PR
Wimborne Town [22] 1 1
Tiverton Town [17] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-4
  ENG-S PR
Yate Town [5]
Hartley Wintney [18]
HT
2
1
FT 2 1
0-0
  ENG-N PR
Ashton United [18] 1
Lancaster City [11] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  ENG-N PR
Atherton Collieries [10]
Stafford Rangers [9]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  ENG-N PR
Basford Utd [13]
Nantwich Town [20]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ENG-N PR
FC United of Manchester [8]
Stalybridge Celtic [15] 3
HT
1
0
FT 2 1
4-4
  ENG-N PR
Hyde F.C. [17]
Whitby Town [7]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  ENG-N PR
Matlock Town [1]
Bamber Bridge [2]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  ENG-N PR
Mickleover Sports [19]
Witton Albion [21]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  ENG-N PR
Morpeth Town [12]
Buxton FC [4]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  ENG-N PR
Radcliffe Borough [14] 1
Gainsborough Trinity [16] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-6
  ENG-N PR
Scarborough [6] 1
Grantham Town [22]
HT
2
0
FT 2 0
6-3
  ENG-N PR
Warrington Town AFC [5]
South Shields [3]
HT
1
2
FT 1 2
0-0
  ENG RYM
Bishop's Stortford [4]
East Thurrock United [21]
HT
2
0
FT 4 1
0-0
  ENG RYM
Bognor Regis Town [12]
Potters Bar Town [17] 3
HT
0
0
FT 2 0
12-5
  ENG RYM
Bowers Pitsea [19] 2 3
Merstham [16] 1 3
HT
0
0
FT 0 1
2-9
  ENG RYM
Cheshunt [9]
Horsham [13]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  ENG RYM
Cray Wanderers [20]
Carshalton Athletic FC [8]
HT
3
3
FT 5 4
0-0
  ENG RYM
Folkestone [6]
Wingate Finchley [15] 1
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ENG RYM
Haringey Borough [14] 1 2
Leatherhead [22] 2
HT
1
2
FT 2 3
8-3
  ENG RYM
Kingstonian [5]
Enfield Town [2] 1
HT
1
3
FT 3 5
0-0
  ENG RYM
lewes [3]
Brightlingsea Regent [18] 1
HT
2
1
FT 2 2
0-0
  ENG RYM
Margate [10]
Corinthian Casuals [11] 1
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  ENG RYM
Worthing [1]
Hornchurch [7]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  SPA D3
Leganes B [1] 1
UC Ceares [1] 1 2
HT
3
0
FT 4 0
4-4
  SPA D3
Granada CF B [5] 2
Hercules [5] 4
HT
0
0
FT 0 0
7-5
  Por U23
Belenenses U23 [6] 1 3
Famalicao U23 [4] 2
HT
1
2
FT 1 3
4-4
  Por U23
Vitoria Guimaraes U23 [6] 3
Coimbra EC U23 [7]
HT
0
2
FT 1 2
8-4
  FRA D4
Haguenau [12] 2
Epinal [6] 1 3
HT
2
2
FT 3 2
2-5
  FRA D4
Jura Sud Foot [13]
Frejus St-Raphael [7]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  FRA D4
Lyonnais II [4]
Martigues [8] 2
HT
0
1
FT 0 1
2-7
  SCO CH
Dunfermline Athletic [10] 3
Inverness [2] 3
HT
0
1
FT 1 1
2-2
  SCO L1
East Fife [10] 1 3
Falkirk [5] 2
HT
0
0
FT 0 2
7-3
  SCO L1
Clyde [6] 2
Queen's Park [4] 2
HT
0
0
FT 1 1
2-8
  SCO L2
Cowdenbeath [10] 2
Stranraer [7] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  NIR D1
Ballymena United [7] 1
Warrenpoint Town [12] 2
HT
1
0
FT 1 0
1-4
  NIR D1
Coleraine [6] 1
Carrick Rangers [9] 3
HT
2
0
FT 3 0
6-4
  NIR D1
Dungannon Swifts [10] 3
Portadown [11] 4
HT
1
0
FT 3 1
6-2
  NIR D1
Linfield FC [1] 1
Glenavon Lurgan [8] 2
HT
0
0
FT 2 0
6-2
  GRE D2
SKODA Xanthi [3]
Veria FC [1] 2
HT
0
1
FT 0 3
4-1
  CYP D1
AEP Paphos [4] 1 3
Apollon Limassol FC [3] 2
HT
0
0
FT 0 1
0-3
  SCOFAC
Dumbarton [9] 1 2
Dundee [11] 3
HT
0
0
FT 0 1
2-11
  SCOFAC
Peterhead [7] 5
East Kilbride 2
HT
2
1
FT 2 2
7-0
90min[2-2],120min[2-2],Pen[5-3],PeterheadWin
  SCOFAC
Kilmarnock [3] 1
Dundee United [7] 3
HT
1
1
FT 1 1
4-3
90min[1-1],120min[1-2],Dundee UnitedWin
  SCOFAC
Clydebank FC 2
Annan Athletic [3] 3
HT
1
1
FT 2 2
5-11
90min[2-2],120min[3-4],Annan AthleticWin
  SCOFAC
Aberdeen [6]
Edinburgh City [4] 1
HT
2
0
FT 3 0
8-0
  SCOFAC
Kelty Hearts [1] 3
Saint Johnstone [12] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-8
90min[0-0],120min[1-0],Kelty HeartsWin
  SCOFAC
Ayr United [7] 1
Saint Mirren [9] 1
HT
0
2
FT 0 2
4-12
  SCOFAC
Livingston [8] 2
Ross County [10] 1
HT
1
0
FT 1 0
7-4
  SCOFAC
Banks o Dee 2
Raith Rovers [4] 1
HT
0
0
FT 0 3
1-5
  SCOFAC
Partick Thistle [5] 1 3
Airdrie United [2] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-6
  SCOFAC
Motherwell [4]
Greenock Morton [8] 5
HT
0
0
FT 0 0
7-2
90min[0-0],120min[2-1],MotherwellWin
  SCOFAC
Arbroath [1] 1
Darvel FC 1
HT
1
0
FT 3 0
12-4
  MAL D1
Mosta FC [11] 2
Hibernians FC [1] 3
HT
0
1
FT 1 1
3-6
  INT CF
Aarau [2]
Bellinzona [2]
HT
5
0
FT 9 0
0-0
  INT CF
Sparta Praha [3] 1
Rostov FK [14] 2
HT
1
0
FT 2 0
3-2
  INT CF
KPV [8]
Vaasa VPS
HT
1
2
FT 1 5
0-0
  INT CF
Chlumec nad Cidlinou [14]
FK Kolin 1
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  ENG RL1
Hastings United 2
Burgess Hill Town 2
HT
1
2
FT 2 3
16-3
  SCO HL
Brora Rangers [3]
Brechin City [4]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  SCO HL
Clachnacuddin [10] 2
Keith [14] 3
HT
0
0
FT 0 1
2-6
  SCO HL
Formartine United [6]
Inverurie Loco Works [5]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  SCO HL
Forres Mechanics [13]
Nairn County [9]
HT
1
1
FT 2 3
0-0
  SCO HL
Fort William [18]
Buckie Thistle FC [2]
HT
1
2
FT 1 4
0-0
  SCO HL
Huntly [12]
fraserburgh [1]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  SCO HL
Lossiemouth [15]
Turriff United [17]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  SCO HL
Strathspey Thistle [16]
Deveronvale [11]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  SCO HL
Wick Academy [8]
Rothes [7]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  LIBD1L
Al-Nasr Benghazi [3]
Al Ahli Benghzi [1]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  NIR CH
Ballinamallard United [2]
Newry City [1]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  NIR CH
Dergview FC [7]
Institute FC [11] 1
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  NIR CH
Dundela [10] 1
Loughgall FC [4] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-7
  NIR CH
HW Welders [5]
Queen's University [12]
HT
0
2
FT 1 2
0-0
  Spain D4
Valle de Egues 1
Avance Ezcabarte 1 2
HT
0
1
FT 2 1
4-0
  Spain D4
CD Beti Onak 2
Pamplona 1 2
HT
3
0
FT 4 0
3-5
  Spain D4
San Rafael 3
CE Felanitx 2
HT
1
1
FT 1 2
10-5
  Spain D4
San Jodie 3
Inter Ibiza 1 4
HT
0
0
FT 2 0
4-3
  Spain D4
Samanod 1
AD Siete Villas 6
HT
0
0
FT 2 1
10-1
  Spain D4
Llosetense 2
CD Serverense 3
HT
2
0
FT 3 0
1-2
  Spain D4
Salamanca B 1 4
Ciudad Rodrigo 1
HT
1
1
FT 2 2
2-9
  Spain D4
Sporting de Gijon B 1
CD Llanes 1 3
HT
0
0
FT 2 0
9-2
  Spain D4
CD Huarte
CD Cantolagua
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Colegios Diocesanos
Numancia B
HT
1
1
FT 2 2
0-0
  MEX U20
Leon U20 [6]
Pachuca U20 [9]
HT
0
0
FT 4 3
0-0
  MEX U20
Chivas Guadalajara U20 [4]
Queretaro U20 [13]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  MEX U20
Monterrey U20 [11]
CDSyC Cruz Azul U20 [14]
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  BPL (W)
Eendracht Aalst (w) [9] 1
White Star Bruxelles (w) [10] 2
HT
1
3
FT 2 3
6-2
  ENG SD1
Biggleswade FC 2
Waltham Abbey 1
HT
1
0
FT 2 1
5-6
  ENG UD1
Kidsgrove Athletic 4
Warrington Rylands 1
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  ENG UD1
Workington 1
Newcastle Town FC 1
HT
2
0
FT 4 0
9-1
  ENG UD1
Stocksbridge Park Steels 1
Worksop Town
HT
0
0
FT 2 1
13-6
  SCO LL
Spartans
Civil Service Strollers FC
HT
2
2
FT 4 2
0-0
  SCO LL
Stirling University
Gala Fairydean
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  EGY LC
Zamalek [2] 4
Ghazl El Mahallah [10] 1
HT
0
2
FT 0 3
5-3
  SPA WD2
Athletic Bilbao C (W)
Mutilvera (W) 1
HT
5
0
FT 6 0
5-0
  SPA WD2
Atletico Madrid B (w)
Seccio Esportiva AEM (w) 1 1
HT
1
0
FT 1 2
5-2
  GIB PD
Europa Point
FC Lincoln
HT
1
2
FT 1 5
0-0
  POR D3
Sp. Espinho 1 3
Salgueiros 4
HT
0
1
FT 0 2
3-9
  SPA LU19
Villegas U19
Mutilvera U19 2
HT
1
3
FT 1 4
8-8
  SPA LU19
Conquense U19 1
Valencia U19 1
HT
0
0
FT 1 3
1-3
  SPA LU19
Atletico Madrileno U19 3
La Nucia U19 2
HT
1
1
FT 1 1
5-1
  PORJA2
GD Estoril-Praia U19 1
Sacavenense U19 1
HT
1
0
FT 1 0
9-4
  PORJA2
Nacional U19 2
Uniao Leiria U19 2 2
HT
0
0
FT 1 0
6-1
  PORJA2
Alverca U19 1
Belenenses U19 5
HT
1
0
FT 3 0
4-3
  PORJA2
Pacos Ferreira U19
Braga U19
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  PORJA2
Vizela U19 1 4
Feirense U19 1 2
HT
0
1
FT 3 1
3-7
  PORJA2
Oliveirense U19
Tondela U19 2
HT
0
1
FT 0 3
3-3
  PORJA2
Amora FC U19
Benfica U19
HT
0
0
FT 0 3
7-6
  PORJA2
FC Porto U19 2
Leixoes U19 3
HT
2
1
FT 4 1
8-4
  PORJA2
Gil Vicente U19 4
Rio Ave U19 2
HT
0
0
FT 1 1
4-4
  PORJA2
Sporting Lisbon U19
Vilafranquense U19 1
HT
3
0
FT 4 0
12-0
  PORJA2
Vitoria SC Guimaraes U19 1
FC Famalicao U19 1 4
HT
1
1
FT 2 2
2-8
  PORJA2
Vitoria FC Setubal U19 4
Academica Coimbra U19 2
HT
1
0
FT 1 1
7-4
  TOG D1
Entente 2 3
Gomido FC 1
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  TOG D1
Sara FC 2
ASC Kara 1
HT
0
2
FT 0 4
6-3
  ENG-S CE
Alvechurch [5]
Rushden Diamonds [6]
HT
1
2
FT 1 2
0-0
  ENG-S CE
Banbury United [1]
Redditch United [17]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  ENG-S CE
Barwell [16] 2
Leiston FC [7] 1 1
HT
2
0
FT 2 0
2-3
  ENG-S CE
Coalville [2] 2
Bromsgrove Sporting FC [15] 1 3
HT
0
0
FT 4 0
7-1
  ENG-S CE
Hednesford Town [9]
Peterborough Sports [3]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  ENG-S CE
Lowestoft Town [20]
Nuneaton Borough [21]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  ENG-S CE
Rushall Olympic [4]
Biggleswade Town [18]
HT
1
0
FT 4 1
9-2
  ENG-S CE
Stourbridge [10]
Royston Town [8]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  ENG-S CE
Stratford Town [14]
Tamworth [12]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  POR L3
Pevidem SC 5
Fafe 4
HT
0
0
FT 1 2
9-5
  GHA D1
Accra Lions [11] 2
Ashanti Gold [12] 2
HT
0
1
FT 0 1
10-1
  GHA D1
Karela United FC [10] 2
Accra Hearts of Oak [6] 2
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  Est WT
Tartu JK Maag Tammeka [9]
Vaprus Parnu [10]
HT
0
0
FT 5 0
0-0
  ENG CS
Braintree Town [21]
Slough Town [12]
Postp.
  SPA LU19
UD La Cruz Villanovense U19
Alcorcon U19
Postp.
  SPA D1
Villarreal [8] 1
Mallorca [17] 1 2
HT
2
0
FT 3 0
10-6
  ITA D2
Perugia [10] 1
Pordenone Calcio SSD [19] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-7
  BEL D1
Kortrijk [9]
KAS Eupen [12] 1
HT
0
1
FT 1 1
5-1
  GRE D1
OFI Crete [6] 2
Panaitolikos Agrinio [10] 3
HT
1
2
FT 2 4
5-1
  Spain D4
CA Bembibre 1
Atletico Astorga 2
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  BPL (W)
Club Brugge (w) [4]
Charleroi (w) [8]
HT
5
0
FT 8 0
0-0
  NGA NL
AS GNN 3
AS Police (Niamey)
HT
0
0
FT 0 2
3-3
  ISR D1
Maccabi Tel Aviv [3]
Maccabi Netanya [7] 2
HT
2
1
FT 2 2
6-6
  KSA PR
Al-Hazm [16] 2
Al Raed [7] 1
HT
1
0
FT 2 0
2-3
  KSA YTH
Al-Shabab (Youth) [3]
Al-Tai (Youth) [15]
HT
0
0
FT 5 0
0-0
  POR D1
Moreirense [14] 1 2
Santa Clara [13] 2
HT
0
1
FT 0 2
2-3
  POR D2
Varzim [18] 3
Academica Coimbra [17] 4
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  SPA D3
Burgos Promesas [2]
CD Ardoi Draw [2] 2
HT
0
0
FT 2 0
6-2
  SPA D3
UD Mutilve [2] 2
UD Logrones B [2] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  HOL D2
Emmen [4]
NAC Breda [10]
HT
2
0
FT 2 0
2-10
  UAE C
Ajman [10]
Al Nasr Dubai [6] 2
HT
0
0
FT 1 0
1-4
  Spain D4
Pasaia KE
SD Beasain
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Tolosa
Portugalete
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  Mal PD
CS Duguwolofila
Cercle de Bamako 2
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  AGB LE
Petro Atletico de Luanda [1]
Cuando Cubango [13]
Postp.
  SPA LU19
Seneca CF U19 2
Coria CF U19 3
HT
1
0
FT 1 0
5-4
  FRA D1
Stade Brestois [13] 2
Lille [8] 3
HT
1
0
FT 2 0
5-10
  SPDRFEF
Cultural Leonesa [13] 1 4
Real Union Irun [6] 1
HT
1
0
FT 1 1
4-2
  SPDRFEF
UD San Sebastian Reyes [7] 3
Celta vigo b [9] 2
HT
0
3
FT 0 7
6-3
  SPDRFEF
CD Alcoyano [11] 3
Real Madrid Castilla [7] 1 3
HT
0
0
FT 1 1
4-2
  SPDRFEF
UE Cornella [15] 2
C.D. San Fernando Isleno [13] 2
HT
1
0
FT 2 0
3-5
  SPA D3
Bergantinos CF [1] 2
Union Langreo [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  SPA D3
Marino luanco [1] 1
Real Aviles [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  FRA D4
Auxerre B [7] 1
ASM Belfortaine [11] 1 3
HT
0
1
FT 1 2
6-1
  FRA D4
Lens B [15] 2
St. Maur Lusi [4]
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  FRA D4
Stade Reims II [3] 3
Sainte Genevieve Sports [13] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-8
  FRA D4
Andrezieux [4] 1 2
Les Herbiers [10] 3
HT
0
2
FT 1 2
9-1
  FRA D4
Yzeure AS [2]
FC Bergerac [1]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ISR D1
Hapoel Hadera [10] 2
Hapoel Kiryat Shmona [5] 4
HT
1
0
FT 2 0
5-4
  TUR D1
Istanbul Buyuksehir Belediyesi [7] 1
Goztepe [16] 1
HT
0
1
FT 1 2
6-2
  TFF 1. Lig
Ankaragucu [2]
Denizlispor [18] 4
HT
0
0
FT 2 1
12-2
  INT CF
Lokomotiv Moscow [6] 3
Baumit Jablonec [14] 1
HT
1
0
FT 1 1
6-8
  INT CF
FC Lviv [12]
TSV Hartberg [8]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  INT CF
Dynamo Kyiv [2]
Racing Union Luxemburg [5]
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  FRA WD1
Montpellier (w) [5] 2
Lyon (w) [1]
HT
2
2
FT 2 3
2-6
  Spain D4
Sevilla C 1 4
UD Los Barrios 1 5
HT
0
1
FT 1 1
4-0
  Spain D4
Amurrio 3
Santutxu FC 5
HT
0
2
FT 1 2
6-2
  Spain D4
CF Platges De Calvia 2
CD Manacor 1
HT
0
1
FT 1 1
5-5
  Spain D4
UD Poblense 1
Portmany 4
HT
2
0
FT 4 0
4-6
  Spain D4
FC Vilafranca 2
UE Castelldefels 3
HT
0
1
FT 0 1
3-2
  Spain D4
FC Asco 4
EC Granollers 4
HT
0
0
FT 2 0
0-2
  Spain D4
UD Rotlet Molinar
CE Campos
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
UDC Txantrea KKE
CD Subiza
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
CD Colindres
Barreda Balompie
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  Mal PD
Stade Malien de Bamako 2
Lafia Club de Bamako 2
HT
1
0
FT 2 2
8-4
  MEX LT
FC Guerreros de la Plata
Faraones Texcoco
HT
1
2
FT 1 3
2-1
  SPA WD2
UD Geneto Del Teide (w) 1
Puerto del Carmen (W) 1 2
HT
0
0
FT 4 0
7-4
  GFA PR
Banjul Hawks FC
WAA Banjul 2
HT
0
2
FT 1 3
10-0
  CAN W-U20
Morocco (w)U20
Senegal (w)U20
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  SPDRFEF
Albacete [2]
Sabadell [18]
Postp.
  QAT D1
Al-Arabi SC [5] 1
Al-Sadd [1] 3
HT
1
2
FT 2 4
1-1
  SPA LU19
CE Europa U19
Girona U19
HT
0
0
FT 0 1
6-5
  UFC
Spain Indoor Soccer
Bosnia and Herzegovina Indoor
HT
0
0
FT 5 1
0-0
  Spain D4
Las Palmas C 4
La Quadra 3
HT
1
0
FT 2 0
1-6
  Spain D4
CD Santa Ursula
CD Buzanada
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  Mal PD
Monrovia Black Star 1 2
AS Bakaridjan 3
HT
0
1
FT 0 1
7-6
  Est WT
Tallinna FC Ararat TTU [3] 1
Viimsi MRJK [1]
HT
0
2
FT 0 3
1-7
  ITA D1
Inter Milan [1] 3
Venezia [17] 4
HT
1
1
FT 2 1
6-0
  SPA D3
SD Laredo [2] 4
Sestao [2] 2
HT
0
0
FT 0 1
6-2
  FRA D4
Blois [4]
Saint Malo [14] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-3
  FRA D4
Chartres FC [7]
Romorantin [13]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  FRA D4
Voltigeurs Chateaubriant [3] 2
Granville [8] 1
HT
1
0
FT 1 1
5-4
  FRA D4
Guingamp B [5] 1 3
Vitre [16] 1
HT
0
2
FT 0 5
4-7
  FRA D4
St Pryve St Hilaire [6] 1
Plabennec [15]
HT
0
1
FT 2 1
7-1
  FRA D4
Lorient B [2]
Versailles 78 [1]
HT
1
1
FT 1 1
3-8
  FRA D4
Bobigny A.C. [8] 4
Schiltigheim [14] 4
HT
0
0
FT 1 0
4-3
  FRA D4
GRACES [2] 1
Monaco B [9] 1
HT
0
0
FT 0 0
2-0
  FRA D4
Louhans-Cuiseaux [5] 2
Lyon Duchere [11] 3
HT
0
0
FT 1 0
1-3
  FRA D4
Marignane Gignac [6] 1
GFA Rumilly Vallieres [12] 1
HT
2
0
FT 2 0
2-3
  FRA D4
OLYMPIQUE DE MARSEILLE B [15]
Saint-Priest [16]
HT
0
3
FT 0 5
0-0
  FRA D4
Angouleme [3]
Mont-de-Marsan [16]
HT
0
0
FT 4 1
0-0
  FRA D4
Canet Roussillon [5]
Bourges [6]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  FRA D4
Colomiers [14]
Angers II [13]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  FRA D4
FC Nantes B [8]
Le Puy Foot 43 Auvergne [7]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  FRA D4
CHAMALIERES [12] 2
Montpellier B [15] 5
HT
1
2
FT 1 2
4-1
  FRA D4
FC Rouen [10] 2
Poissy As [11] 3
HT
1
0
FT 1 1
1-5
  CYP D1
AEL Limassol [10] 2
Ethnikos Achnas FC [12] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-8
  MAL D1
Gudja United [9] 4
Sliema Wanderers FC [12] 1 7
HT
1
0
FT 1 0
4-7
  INT CF
Treaty United [9]
Finn Harps [8]
HT
0
0
FT 0 2
4-9
  MAL D2
St. Andrews [8]
Pieta Hotspurs [3]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  GUA D2
Siquinala FC 2
Marquense 3
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  MEX D3
Universidad Guadalajara II 2
Mazorqueros FC 2
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  SPA WD2
CD Achaman Santa Lucia (w)
Las Majoreras (w) 1
HT
0
1
FT 1 4
7-4
  SPA LU19
Real Sociedad U19
Tolosa CF U19 1
HT
1
0
FT 2 2
5-2
  SPA LU19
Real Aviles CF U19 3
Racing Santander U19 1
HT
0
1
FT 1 3
0-3
  POR L3
Sporting CP B 2
Cova Piedade 5
HT
2
0
FT 2 1
3-5
  FRA D4
Saint Quentin [10]
Metz B [9]
Postp.
  KSA D2
Al Dahab [14] 4
Al-Sadd FC(SA) [10] 2
HT
0
1
FT 0 2
8-2
  SPA D2
Fuenlabrada [20] 3
Las Palmas [7] 1
HT
1
1
FT 3 2
4-6
  ENG Conf
Dagenham Redbridge [7]
Stockport County [3]
HT
0
2
FT 0 2
4-3
  ENG PR
Southampton [12] 3
Manchester City [1]
HT
1
0
FT 1 1
2-11
  SPA D1
Sevilla [2] 1
Celta Vigo [12] 4
HT
0
2
FT 2 2
7-0
  GER D1
VfL Bochum [11]
FC Koln [9] 3
HT
1
2
FT 2 2
1-5
  BEL D1
Sint-Truidense [13] 2
Seraing United [17] 2
HT
1
1
FT 3 1
6-1
  BEL D1
Beerschot Wilrijk [18] 1
Oud Heverlee [11] 3
HT
2
1
FT 3 1
8-5
  GRE D1
Ionikos [12] 3
Panathinaikos [4] 2
HT
0
1
FT 0 1
7-2
  FRA D4
Vannes [9] 2
Caen II [12] 1
HT
1
2
FT 1 4
6-1
  FRA D4
Gobelins [1] 5
Entente Sannois [16] 5
HT
1
1
FT 2 1
4-0
  SCOFAC
Alloa Athletic [8] 1
Celtic FC [2] 1
HT
0
2
FT 1 2
0-8
  Spain D4
CD Union Sur Yaiza
Union Viera
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
Calahorra B
CD Anguiano
HT
0
0
FT 2 3
0-0
  SPA WD2
Racing Santander II (W) 1
CD Monte (w) 1
HT
0
3
FT 0 5
3-2
  GIB PD
Europa FC 2 5
St Joseph's FC 2 3
HT
1
1
FT 4 1
2-1
  ISR CL
Hapoel Segev Shalom 1 6
MS Hapoel Yeroham 2
HT
0
0
FT 0 1
3-11
  HOL D1
Vitesse Arnhem [4] 1 2
Groningen [13] 4
HT
0
1
FT 1 3
3-2
  Spain D4
AD Complutense Alcala 2
CF Pozuelo Alarcon 1
HT
1
0
FT 1 2
5-5
  ISR D1
Maccabi Haifa [1] 1 3
Hapoel Jerusalem [11] 1 3
HT
0
0
FT 1 1
3-7
  FRA D2
Amiens [18]
Guingamp [12] 1
HT
0
0
FT 3 0
3-5
  FRA D2
Bastia [14] 1 3
Toulouse [1] 1 4
HT
0
0
FT 0 0
3-8
  FRA D2
USL Dunkerque [19] 5
Sochaux [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  FRA D2
Le Havre [6] 4
Rodez Aveyron [9] 3
HT
0
0
FT 0 0
4-1
  FRA D2
Dijon [11] 2
Quevilly [13] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-3
  POR D1
CD Tondela [12] 4
Vizela [16] 6
HT
2
1
FT 2 3
6-10
  SPDRFEF
Athletic Bilbao B [19] 1
Extremadura [16] 3
HT
0
0
FT 3 0
15-1
  SPDRFEF
SD Logrones [12] 1
Racing Santander [2] 5
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  SPDRFEF
Real Valladol B [15] 1
CD Tudelano [20] 3
HT
0
1
FT 0 2
2-3
  SPDRFEF
Andorra CF [3] 1 1
UE Llagostera [19] 2
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  SPDRFEF
Barcelona B [10] 3
UCAM Murcia [16] 2
HT
2
1
FT 2 2
6-3
  ROM D1
CS Universitatea Craiova [5] 2
Rapid Bucuresti [7] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-4
  INT CF
Salthill Devon Galway [6]
Shelbourne [1]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  Spain D4
EMD Aceuchal 2
Jerez 1 3
HT
0
1
FT 1 1
7-3
  Spain D4
CD Roces 3
CD Covadonga 1
HT
1
1
FT 1 2
2-5
  Mal PD
AS Olympique de Missira 1
AS Police 1
HT
0
0
FT 0 1
2-5
  SPA WD2
Real Betis B (w)
CD Juan Grande (w)
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  ISR CL
Sporting Club Tel Aviv 4
Hapoel Pardesiyah Noam 3
HT
1
2
FT 2 3
5-7
  Mex MFW
Atlas (w)
Santos Laguna (w) 2
HT
1
0
FT 1 0
6-4
  Mex MFW
Cruz Azul (w) 2
Queretaro (w) 3
HT
0
1
FT 0 1
1-4
  FRA D2
Grenoble [16]
Chamois Niortais [7]
Postp.
  SPA D3
CD Arenteiro [1]
Arosa SC [1]
Postp.
  MAR D2
Maghrib Association Tetouan [1]
Stade Marocain du Rabat [4]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  SLV Rl
Jocoro FC Reserves
Alianza FC San Salvador Reserves
HT
0
0
FT 0 2
3-5
  BRA DF
Ceilandia DF 2
SE do Gama 3
HT
1
0
FT 3 0
6-3
  BRA DF
Capital CF
CA Taguatinga DF 4 <